Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky NEBESKÝ STROM extra dlouhé

239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Skladem

Úžasné vonné tyčinky, které v sobě kombinují velmi vzácnou indickou pryskyřici halmaddi a pryskyřici storaxovou. Obě pryskyřice se vyznačují silně uklidňujícími a balzamickými účinky na tělo i duši. Navíc mají výborné čistící schopnosti, které oceníte zejména v čase chřipkových a respiračních onemocnění. Jsou antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé, hojně se používají v tradiční ajurvédské medicíně. Jejich vůně je krásně opojná, sladce květinová a velice se podobá vůni indické plumérie, známé také pod názvem Nag Champa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxujte s čistou přírodou!

Pryskyřičné vonné tyčinky z řady Long Line lze právem považovat za zcela mimořádné! Vzhledem ke způsobu jejich výroby a vysokému obsahu vzácných pryskyřic mají stejně účinky, jako kdyby jste pálili samotnou čistou pryskyřici.

Tyčinky jsou vyráběny na základě tisíciletých tradic a zkušeností s vykuřováním v malém ašramu v jižní Indii. Obsahují pouze 100 % přírodní ingredience nejvyšší kvality. K základní směsi, kterou tvoří kokosové uhlí a práškově rozemleté dřevo, se přidává vysoký (až 33 %) podíl z halmaddi a storaxové pryskyřice. Vytvořená směs je poté ručně válcována na bambusové tyčinky. Po zapálení vydávají fascinující květinovou vůni, která vám slibuje nevšední a jedinečný smyslový prožitek.

Přírodní vonné tyčinky Halmaddi - Nebeský strom extra dlouhé:

 • ručně vyráběné a válcované na bambusovou štěpinu v malé indickém ašramu
 • 100% a pouze přírodní ingredience s vysokým podílem halmaddi a storaxové pryskyřice
 • mimořádná kvalita, čistá a autentická pryskyřičná vůně - okouzlující, sladce hřejivá a balzamická
 • tyčinky skvěle vyčistí, zharmonizují a dlouhodobě provoní i větší prostory: obchody, kanceláře, reprezentativní místnosti, recepce, haly, masážní a wellness salony, meditační prostory a prostory pro cvičení, relaxaci, přednášky apod.

doba hoření až 2 hodiny

cca 10 ks tyčinek.

Halmaddi je vzácná pryskyřice ze stromu Ailanthus triphysa rostoucího v Indii, Číně, Malajsii, Barmě, Thajsku, Laosu, Srí Lance, Indonésii a Vietnamu. Indové mu přezdívají halmaddi, neboli Nebeský strom. Výrazně aromatická pryskyřice halmaddi se vyznačuje mimořádně opojnou vůní, která silně připomíná vůni indických plumérií - Nag champa. Je čistá, jemná a hluboce balzamická. Při vykuřování má silné objasňující a osvobozující účinky. Rozpouští negativní energie a pomáhá nám udržovat naše vědomí čisté a to za všech okolností.

Storax (Liquidambar Orientalis, Ambroň východní) je strom pocházející z Malé Asie, který produkuje nažloutlou pryskyřici s názvem storax (Balsam Storax, Liquid Storax), která se u nás často zaměňuje za černý styrax, což je pryskyřice z rodu styraxových! Obě pryskyřice mají sice podobné vlastnosti, ale jedná se o dva odlišné druhy.

Storaxové pryskyřici se připisují antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky. Je hojně využívána v Ájurvédě, kde se její vůně inhaluje při kašli, bronchitidě a potížích s horními cestami dýchacími. Též se používá v kosmetickém průmyslu jako stabilizátor vůní v mýdlech a parfémech. Při náboženských obřadech se vykuřuje jako náhrada kadidla. Její vůně je okouzlující, konejšivá a jemná.

Vykuřování vonných tyčinek halmaddi:

 • silně osvobozující, objasňující a prosvětlující
 • výrazně uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • pročišťují a dezinfikují vzduch
 • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
 • dávájí novou sílu, světlo a naději v těžkých časech
 • stimulují a povzbuzují ducha i mysl
 • přinášejí lásku a radost do života

účinky: očištění, požehnání, čistá láska, síla, energie, relaxace, uvolnění, hluboký klid a mír, harmonie, meditace, prosperita

Užijte si opojně květinovou a balzamickou vůni "z nebes"!

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní a dlouhé tyčinky
Délka: 37 cm
Doba hoření: cca 120 min
Užití: Duchovní, Meditace, Posílení, Pro lásku, Uvolnění, uklidnění
Váha: 45 g
Složení: 100 % přírodní s vysokým podílem pryskyřice halmaddi a storax
Vhodné pro: uvolnění, čistění, klid, lásku, harmonii, posílení, meditaci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: