Historie firmy

Historie firmy

Historie internetového obchodu vykuřovadla.cz sahá až do roku 2008, kdy jsme založili a pro vás otevřeli svůj první (a v Čechách úplně první internetový obchod svého druhu), s léčivými kameny a vykuřovadly - nefertitis.cz. V důsledku velkého zájmu široké veřejnosti o námi nabízený sortiment, jsme v krátkém sledu rozšířili náš první e-shop o nové, specifičtěji zaměřené sourozence a to obchodmagie.cz a vykurovadla.cz. O pár let později jsme se rozhodli přenechat svůj podíl v mateřské nefertitis.cz dalším členům naší rodiny a do budoucna se zaměřili na budování a rozvíjení vykuřovadel.cz a obchodumagie. Od roku 2010 tak nefertitis.cz funguje, jako samostatný e-shop, jehož již nejsme majiteli ani provozovateli. Vykurovadla.cz a Obchodmagie.cz nadále zůstávají vzájemně propojenými, prolínajícími a doplňujícími se.

Vykurovadla.cz je největším internetovým obchodem s rychlou expanzí nejen na český, ale i zahraniční trh, zaměřeným na dovoz, distribuci, velkoobchodní a maloobchodní prodej těch nejvybranějších a nejkvalitnějších druhů kadidel, vykuřovadel, přírodních vonných substancí a doplňkového sortimentu k vykuřování ve slovanské části Evropy. Ročně vyřídíme tisíce objednávek a zaujímáme tak přední místo v České i Slovenské republice podle obratů a počtu zákazníků. Náš e-shop vykurovadla.cz je oblíben a vyhledáván zejména pro velice bohatou a neustále se rozšiřující nabídku prvotřídního a vysoce kvalitního zboží, citlivému, laskavému a osobitému přístupu ke každému našemu zákazníkovi, příznivým cenám, kvalitním a moderním službám, přizpůsobením se přáním a potřebám našich klientů a ochotě se neustále učit a rozvíjet.

Jako garance kvality našeho zboží a nabízených služeb mohou také sloužit reference našich obchodních partnerů. Spolupracujeme a dodáváme naše zboží do řady kamenných a internetových obchodů nejen v České republice, ale i na Slovensku. Dále věnujeme některé naše výrobky, jako dary na dobročinné akce, soutěže a do aukcí pro azyly, starající se o opuštěná zvířata.

Úspěch našich obchodů je postavený především na důvěře a spokojenosti našich zákazníků a my si toho velice vážíme. Společně s našimi zaměstnanci ctíme etický kodex, který klade důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu ke klientovi. Našim nejvyšším cílem a zároveň i nejvyšším oceněním naší práce, je dlouhodobá spokojenost našich zákazníků. A z toho máme radost. Dodává nám to novou motivaci, chuť, inspiraci, energii a elán do další práce a rozvíjení našich e-shopů.

Jsme tu pro Vás! 

S láskou a úctou majitelé

Tomáš a Lucie Bebrovi

a tým www.vykurovadla.cz