BALZÁM NA DUŠI vykuřovací směs 20g

Magická vykuřovací směs Balzám na duši má léčivý účinek na vaši zraněnou duši. Okouzlující a sladce balzámová vůně této speicální hojivé směsi vás obalí hřejivým pocitem lásky a tepla, a doslova v mžiku od vás odplaví všechny chmury a starosti. Touto směsí vykuřujte vždy, když se cítíte smutní, rozrušení, unavení a zranění na emocionální úrovni.
Váha
20 g
Složení
balzám, benzoe, styrax, levandule, cedr, pomerančová kůra a jiné bylinky
Vykuřování
Na uhlíku, plátek mika, pícka, kadidelnice, mušle
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 169 Kč
Cena bez DPH 140 Kč

Bolí vás na duši, jste citově zranění, cítite se smutní, znavení, ve stresu, nebo nevíte zrovna kudy kam?

Pak vykuřování speciálně namíchané směsi vybraných kadidel a bylinek je tím pravým lékem. Ztrápeného ducha nese těžce i vaše fyzické tělo, a vy toužíte po lásce a útěše. Dopřejte si chvíli v tichu, uděljete si pohodlí a hýčkejte se léčivou vykuřovací směsí.

Vykuřování Balzámu na duši:

  • uklidňující, sladce vanilková vůně toluánského balzámu, spolu se styraxem, benzoe a dalšími bylinkami je výrazně balzamická, utěšující, hojivá a harmonizační
  • léčí citová zranění, traumata, strachy, stres, úzkosti, obavy, napětí, emocionální nerovnováhu, depresi
  • odplaví z vás ve velice krátké době všechny chmury a starosti
  • ztiší mysl a zahrne vás láskyplným ochranným závojem
  • budete se cítit klidnější, uvolněnější, silnější, dodá vám naději a světlo do dalšího života

Složení: toluánský balzám, benzoe, styrax, levandule, cedr, pomerančová kůra a jiné bylinky

Náš tip pro vykuřování této směsi: Najděte si nějaké klidné místečko, kde nebude alespoň dvacet minut nikým rušeni. Vypněte telefon, pohodlně se usaďte a naslouchejte vaším pocitům. Užijte vůni kouře z drahocených substancí jako léčivého prostoru, ve kterém litujete svých zranění a bolestí, jako prostoru, který vám je pomůže integrovat a přijmout jako součást vašeho života. Vezměte sami sebe do náruče - kouř to udělá také, pokud si do něj lehnete, jako do teplého ochranného roucha. U toho si nahlas vyslovte níže uvedenou mantru. Po skončení použijte zvonečku, aby jste se přivolali ze světa vašich pocitů opět do reality. Doporučujeme se posléze i uzemnit.

"Zatím, co zapaluji tento posvátný oheň jehož kouř obalí mou duši jako balzám, nechávám vystoupit na povrch všechna zranění a bolesti a dopřávám jim čas, aby se mohli uzdravit."

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací pícka GOLDEN/BLACK
329 Kč
Vykuřovací pícka SILVER
309 Kč
Vykuřovací pícka keramická LASTURE TYRKYSOVÁ
849 Kč
Vykuřovací pícka KVĚT ŽIVOTA LUMINISCENCE
469 Kč
Kadidelnice OMAN ROYAL pro jemné vykuřování
429 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

OCHRANA vykuřovací směs 20g
169 Kč
MEDITACE vykuřovací směs 20g
169 Kč
MILOSTNÉ KOUZLO PRO ŽENY vykuřovací směs 20g
169 Kč
OCHRANA A OPATROVÁNÍ LÁSKY vykuřovací směs 20g
169 Kč
KONCENTRACE vykuřovací směs 20g
159 Kč
Historie vykuřování

Historie vykuřování

Vykuřování je tak staré jako samotné používání ohně. Již v nejranějších dobách lidé spalovali vonné dřevo, pryskyřice a rostliny, které našli ve svém okolí.  Pravděpodobně to byla z počátku náhoda. Někdo do ohně vhodil kus smolného dřeva a objevil při tom příjemné aroma a pozitivní účinky kouře. Jantar je pravděpodobně jedna z prvních vykuřovacích substancí, jež byly v době ledové přidávaný do ohnišť v jeskyních.

Jak bylo zjištěno u národů, které doposud praktikují „primitivní" způsob života, měli také první uživatelé vykuřovacích substancí ještě velmi vyvinutý a jemný čich. Byli schopni ucítit zvířata, blížící se bouři, nebezpečí či vzdálený oheň. Rozlišili dobré potraviny od jedovatých. Používali čich na čistě praktické účely. 

Poté následovalo používání rostlin k rituálním, magickým a náboženským účelům. Bylo součástí každodenního života předtím, než se vykuřování poprvé rozvinulo v kultuře. Byly nalezeny asi 60 000 let staré hroby neandrtálců, kteří byli pohřbeni spolu s květinami a bylinami, zjevně proto, aby jim byla usnadněna cesta na onen svět.

Lidé si tedy již před mnoho tisíci lety byli vědomi, že různým rostlinám jsou vlastní jiné účinky. A tak začaly být tyto rostliny používány k rozličným účelům: jako stimulační, omamné a léčivé prostředky, jako obětiny, jako most do světa bohů a též pro kosmetické účely.  Je potěšující, že staré kultury zcela nezávisle na sobě učinily podobné objevy a zkušenosti s účinky jednotlivých rostlin.

Šamani a léčitelé po celém světě věděli o tom, že určitá pryskyřice a byliny způsobují změny vědomí.  Pomocí hořícího dřeva, pryskyřic a rostlin se odesílala poselství ve formě proseb, vzývání a zaklínadel. Byly to první vědomé činy cílené k léčebným, magickým a náboženským účelům. K ovlivnění lidských osudů, dosažení zdraví, blahobytu a štěstí. Doklady o rozvinuté kultuře, v níž se praktikovalo vykuřování a která kvetla v době asi 7200 let před naším letopočtem byly nalezeny ve Skandinávii  :  malé kusy kuřidla ve formě koláčků,  které při spalování šířili vůni aromatických pryskyřic. O několik tisíciletí později už byla praxe vykuřování neodmyslitelně spjata s náboženským a kulturním životem antických civilizací.

nahoru