VYKUŘOVÁNÍ AMULETŮ vykuřovací směs 20g

Magická směs kadidel a vonných bylinek, určená k vykuřování, zasvěcení, očištění a požehnání vašich amuletů, talismanů, šperků, magických předmětů a drahých kamenů. Vynikající směs, která zbaví vaše oblíbené talismany a amulety všech ulpělých a nežádoucích negativních energií a navrátí jim jejich původní, čistou a pozitivní energii. Udržujte své amulety, šperky, talismany a drahé kameny stále krásné a plné léčivé síly.
Váha
20g
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 169 Kč
Cena bez DPH 140 Kč

Naše speciálně vytvořená magická směs vybraných druhů bylinek, vonných dřev a kadidel slouží, jako účinný, rychlý a bezpečný prostředek k očisštění, zasvěcení, požehnání a znovu nabití vašich oblíbených osobních předmětů, jako jsou amulety, talismany, šperky, drahé kameny a magické předměty. V mžiku je zbaví všech ulpělých a nahromaděných negativních energií a obnoví jejich čistou a přirozenou léčivou a magickou sílu. Navrací jim zářivost, jas a krásu.

Vykuřování směsi Vykuřování amuletů:

  • důkladně očistí vaše amulety, talismany, šperky, drahé kameny, magické a rituální předměty od všech starých, ulpělých a nežádoucích negativních energií
  • navrací a oživuje jejich původní a přirozeně čistou pozitivní energii
  • slouží též k zasvěcování a požehnání - používejte tuto směs při každém zakoupení osobního amuletu a talismanu
    obnovuje a harmonizuje jejich přirozenou krásu, energetickou i léčivou sílu
  • vykuřování je nejjednodušší a nejpraktičtější metoda k očšitění, nabití a následné péči o vaše osobní magické a léčivé předměty

Náš tip: Výše zmíněné předměty doporučujeme vykuřováním očišťovat pravidelně 1x za měsic. V případě vážných nemocí či hlubších psychyckých problémů minimálně jednou týdně, raději i častěji. Jakmile si zakoupíte nový osobní amulet a talisman, také ho ihned doma před prvním použitím očistěte.

"Zatímco se tento amulet vykuřuje, předávám mu uzdravující moc, životní energii, sílu ....(doplňte). Amulet by mi měl přinést zdraví, ochranu, štěstí ...(doplňte). Číním tímto tento amulet, svým průvodcem a nosičem svého osobního poslelství.".  Při očistě si představujte, jak je vykuřovaný předmět opět krásně zářivý, čistý a naplněný novou, pozitivní energií.

složení: kadidlo, dračí krev, levandule, vavřín, červené santalové dřevo, mořská sůl aj.

Příslušenství k dokoupení

Kadidelnice miska keramická SILVER SAND
169 Kč
Kadidelnice miska keramická NAVY
169 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Mořský písek k vykuřování 200g
39 Kč
Přírodní bylinné uhlíky box (6balení,36ks)
410 Kč
Rychlozápalné uhlíky Německo 5cm box (10rolí,100ks)
710 Kč
Přírodní rychlozápalné uhlíky ze Styraxu (6ks)
108 Kč
Historie vykuřování

Historie vykuřování

Vykuřování je tak staré jako samotné používání ohně. Již v nejranějších dobách lidé spalovali vonné dřevo, pryskyřice a rostliny, které našli ve svém okolí.  Pravděpodobně to byla z počátku náhoda. Někdo do ohně vhodil kus smolného dřeva a objevil při tom příjemné aroma a pozitivní účinky kouře. Jantar je pravděpodobně jedna z prvních vykuřovacích substancí, jež byly v době ledové přidávaný do ohnišť v jeskyních.

Jak bylo zjištěno u národů, které doposud praktikují „primitivní" způsob života, měli také první uživatelé vykuřovacích substancí ještě velmi vyvinutý a jemný čich. Byli schopni ucítit zvířata, blížící se bouři, nebezpečí či vzdálený oheň. Rozlišili dobré potraviny od jedovatých. Používali čich na čistě praktické účely. 

Poté následovalo používání rostlin k rituálním, magickým a náboženským účelům. Bylo součástí každodenního života předtím, než se vykuřování poprvé rozvinulo v kultuře. Byly nalezeny asi 60 000 let staré hroby neandrtálců, kteří byli pohřbeni spolu s květinami a bylinami, zjevně proto, aby jim byla usnadněna cesta na onen svět.

Lidé si tedy již před mnoho tisíci lety byli vědomi, že různým rostlinám jsou vlastní jiné účinky. A tak začaly být tyto rostliny používány k rozličným účelům: jako stimulační, omamné a léčivé prostředky, jako obětiny, jako most do světa bohů a též pro kosmetické účely.  Je potěšující, že staré kultury zcela nezávisle na sobě učinily podobné objevy a zkušenosti s účinky jednotlivých rostlin.

Šamani a léčitelé po celém světě věděli o tom, že určitá pryskyřice a byliny způsobují změny vědomí.  Pomocí hořícího dřeva, pryskyřic a rostlin se odesílala poselství ve formě proseb, vzývání a zaklínadel. Byly to první vědomé činy cílené k léčebným, magickým a náboženským účelům. K ovlivnění lidských osudů, dosažení zdraví, blahobytu a štěstí. Doklady o rozvinuté kultuře, v níž se praktikovalo vykuřování a která kvetla v době asi 7200 let před naším letopočtem byly nalezeny ve Skandinávii  :  malé kusy kuřidla ve formě koláčků,  které při spalování šířili vůni aromatických pryskyřic. O několik tisíciletí později už byla praxe vykuřování neodmyslitelně spjata s náboženským a kulturním životem antických civilizací.

nahoru