Čínská keramická kadidelnice s ochránci

>
Tradiční čínská kadidelnice z tyrkysové keramiky s ozdobnou pokličkou na jejímž vrcholu trůní ochranný lev. Po stranách zdobena dvěma draky ochránci.
Rozměry
22 cm
Materiál
keramika
Průměr
22 cm
dostupnostskladem
Cena s DPH 1 360 Kč
Cena bez DPH 1 124 Kč

Honosná tradiční čínská kadidelnice je vyrobena z vysoce kvalitní krakelované keramiky tyrkysové barvy.

Ozdobná poklička na jejímž vrcholu trůní ochranný lev. Po stranách je kadidelnice ozdobena draky ochránci. Z otvorů v pokličce stoupá při vykuřování působivý dým a do místnosti proníká intenzivní vůně páleného kadidla. S touto kadidelnicí můžete provádět velice pěkné a rozsáhlé vykuřovací obřady.

Alternativní zbožízobraz vše

Kwan Jin Nektar lásky 10g
189 Kč
KYPHI egyptské kadidlo 10g
139 Kč
Hvězdná noc 20g
192 Kč
Návod k použití

Návod: na dno kadidelnice nasypte písek. Doporučujeme případně kadidelnici postavit na nehořlavý povrch nebo nehořlavou podložku (kovový tác apod.).V kleštích zapalte uhlík a položte ho na písek v kadidelnici/misce/poháru. Jakmile se celý uhlík rozžhaví/rozpálí vkládejte na něj, pomocí lžičky, jakýkoliv druh pryskyřice, dřeva, byliny nebo vykuřovací směsi.

Užijte si krásné vůně/kouř k činnosti pro které je určen/á :-)

Jakmile se vykuřovadlo spálí odstraňte ho z uhlíku (opatrně ho můžete lžičkou shodit na písek) a můžete vkládat další kousek vykuřovadla.

Po vypálení uhlíku nechte misku vychladnout. Poté přesypte přes kuchyňské jemné síto písek na tác, nebo do jakékoli nádoby a co zůstane v sítku vysypte do odpadu/koše. Písek vraťte do kadidelnice a můžete ho použít opakovaně.

Dbejte zvýšené opatrnosti.

nahoru