BÍLÁ ŠALVĚJ čakrový vykuřovací svazek

Vykuřovací svazek s posvátnou bílou šalvějí a barevnými okvětními plátky růží, které odpovídají každé jednotlivé čakře. Vonný dým z tohoto vykuřovacího svazku se skvěle hodí pro léčení, pročištění a harmonizaci vašeho energetického čakrového systému, stejně tak pro čištění prostoru, jeho ochranu, meditace, posvátné rituály a magické obřady. Okvětní plátky růže přitahují lásku, posilují romantiku a soucit, léčí emocionální zranění a navozují pohodovou atmosféru.
Váha
26-32 g
Velikost
10-11 cm
Latinský název
Salvia apiana
Složení
Bílá šalvěj a sušené okvětní plátky růže
Vůně
aromatická, kořeněná, bylinková, typicky šalvějová
Vhodné pro
ochrana, čištění, láska, harmonizace, uvolnění, relaxace, čakry, meditace
Vykuřování
volně pohybem ruky, uhlík, mušle, kadidelnice, miska na šamanské svazky, pícka
Země původu
USA
Značka
Vykuřovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 199 Kč
Cena bez DPH 173 Kč

Šamanský vykuřovací svazek z ručně vázané a divoce rostoucí kalifornské bílé šalvěje je lemovaný sušenými okvětními plátky růží v barvách 7 čaker.

Růže dodávají bílé šalvěji požehnání lásky, radosti, štěstí, romantiky, krásy a nových začátků.

Tento svazek je vynikající pro energetické čištění, léčení, vyladění a harmonizaci všech čaker. Používá se na začátku nebo na konci léčebného čakrového rituálu. Praktikuje se tak, že zapálíte svazek na straně první (červené) čakry a vonný dým nasměrujete do oblasti, kterou chcete vyčistit, vyléčit, zharmonizovat nebo posílit. Jak svazek hoří a kouř se točí ve spirále, začne vyplňovat a čistit prostor okolo vás a vašich energetických center. Během vykuřování šamanských svazků je důležité, abyste vyjádřili vděčnost za pomoc duchům rostlin a abyste si vytyčili záměr, proč svazek vykuřujete. Vonný dým pohltí negativní energie a přemění je v energie pozitivní a tím je váš záměr očištění a ochrany splněn. 

Čakrový svazek s bílou šalvějí můžete použít v mnoha dalších situacích: při léčení, cvičení, wellness, osobní očistě, čištění předmětů, místností, budov, krystalů, šperků, zvířat nebo Matky Země.

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je bílá šalvěj od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení.

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu (Sweetgrass - sladká tráva) představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih (Cedr) zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ (Tabák) symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ (Bílá šalvěj) pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Miska na šamanské svazky keramika černá
799 Kč
Miska na šamanské svazky keramika tykrys
799 Kč
Miska na šamanské svazky terakota černá
583 Kč
Keramická kadidelnice BLUE WAVE
759 Kč
Keramická kadidelnice SMARAGD
759 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

BÍLÁ ŠALVĚJ & SLADKÁ TRÁVA vykuřovací svazek
189 Kč
CEDR šamanský vykuřovací svazek malý
159 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ & EUKALYPTUS vykuřovací svazek
179 Kč
ČERNÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek
159 Kč
nahoru