Kadidelnice BLACK MOON pro jemné vykuřování

>
Elegantní kadidelnice s praktickým odnímatelným sítkem z leštěné zlaté mosazi vám zpříjemní vykuřování vašich oblíbených vůní. Pryskyřice, kadidla, vonná dřeva, bylinky a směsi na ní spalujete zcela jednoduše, pouze za pomocí čajové svíčky. Dosáhnete tím pozvolného a jemného uvolňování vůně i dýmu. Skvěle se hodí pro každodenní vykuřování. Stylový design ozdobí moderní i tradiční interiéry.
Rozměry
výška 13,5 cm, ø 9 cm
Váha
0.295 kg
Materiál
práškově lakovaná mosaz
Barva
černá zlatá
Vhodné pro
pozvolné vykuřování, čištění a provonění prostor
Vykuřování
všechny druhy pryskyřic, dřev, bylin, prášků, bakhoorů a směsí
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 599 Kč
Cena bez DPH 495 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem, praktickou funkčností a jednoduchými liniemi. Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocity čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

Kadidelnice (vykuřovací pícka) BLACK MOON:

  • v jednoduchém, čistém a elegantním designu - svým stylem zapadne skvěle do moderních i tradičních interiérů
  • z kvalitní práškově lakované černé mosazi
  • s praktickým odnímatelným sítkem zlaté barvy pro snadné čištění
  • vzácné vůně se jemně, pozvolna a celoplošně uvolňují do okolního prostoru
  • na izolačních nožičkách, s podstavcem na čajovou svíčku
  • kadidelnice je určena pro vykuřování bez uhlíku
  • jednoduchá manipulace i údržba
  • ideální pro pravidelné čištění a provonění všech interiérů i exteriérů, předmětů, osob, domácností, kanceláří, hotelů, recepcí, wellness a jógových center apod.
  • kadidelnice je působivým dekoračním prvkem, který ozdobí a prozáří každý prostor
  • vkusný dárek pro vaše blízké, se kterým vždycky zabodujete

Návod k použití:  Na sítko vložte vaše zvolené vykuřovadlo a do podstavce ve spodní části zapálenou čajovou svíčku. Vůně se bude jemně a pozvolna uvolňovat do okolního prostoru po celou dobu hoření čajové svíčky. Výhodou a předností této kadidelnice je, že svíčku můžete kdykoliv jednoduše uhasit a váš vykuřovací obřad tak přerušit a pokračovat v něm příště.

Upozornění: Kadidelnice je opatřena mosaznými nožičkami, které izolují žár z kadidelnice, ale pro zajištění větší bezpečnosti jí doporučujeme ještě umístit na nehořlavou podložku (tácek apod.). V přítomnosti malých dětí a domácích zvířat nenechávejte rozhořenou kadidelnici nikdy bez dozoru. Po skončení vykuřování nechte kadidelnici zcela vychladnout a následně ze sítka odstraňte zbytky spáleného vykuřovadla. Ideálně seškrábnout plochým jídelním nožem a omýt pod tekoucí vodou. Případné zbytky kadidla v dírkách sítka odstraníte propíchnutím vidličkou nebo špejlí.

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Tulsi Bazalka posvátná, jemně mletá AA kvalita, 20g
86 Kč
Kadidlo Indie 20g
68 Kč
Kadidlo OMÁN HOJARI normal 20g
112 Kč
Benzoe Sumatra Gold 20g
159 Kč
Mastix CHIOS Řecko DELUXE malé slzy
119 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Mramorový hmoždíř bílý Ø 12cm
699 Kč
Vykuřovací pícka keramická INKA ČERNÁ
949 Kč
Kadidelnice OMAN SULTAN pro jemné vykuřování
599 Kč
Kadidelnice OMAN ROYAL pro jemné vykuřování
399 Kč
nahoru