Vonný esenciální olej FIALKA - PARMA VIOLET

Císařské fialky - něžnou vůni drobných fialových kvítků milovala císařovna Sissi, Napoleon Bonaparte a okouzlila i Marlene Ditrich. Jemná a sametová vůně vystihuje samou podstatu ženské krásy, působí jako afrodiziakum, pohladí na duši a vykouzlí úsměv na tváři. V květomluvě je modrá fialka ztělesněním lásky, ve zvěrokruhu náleží zrozencům v Rybách.
Objem
12 ml
Vhodné pro
lásku, romantiku, čistotu, ochranu, uklidnění, relaxaci, klidný spánek
Vůně
jemná, něžná, sametová, květinová, svěží
Značka
Ashleigh & Burwood London
Země původu
Velká Británie
dostupnostskladem
Cena s DPH 165 Kč
Cena bez DPH 136 Kč

Vonný esenciální olej je součástí prvotřídní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood, která je velice žádanou a vysoce ceněnou špičkou mezi světovými výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

  • Vůně: jemná, něžná, sametová, květinová, svěží
  • Tóny: výrazné svěží akordy čerstvých zelených lístků postupně sládnou v balzamických a příjemně opojných květinových tónech, tak typických pro něžnou fialku - vůni, které snad nikdo neodolá! Fialky vyjadřují lásku, vyvolávají pocity hlubokého klidu, míru a spokojenosti, navozují klidný spánek, poskytují ochranu před zlými duchy a nočními můrami
  • Roční období: jaro, léto, začátek podzimu
  • Interiérový styl: vhodná k dekoraci a provonění všech interiérů - domovů, kanceláří, obchodů, hotelů, wellness, masážních salónů a reprezentativních prostor 

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa DROPLET WHITE
450 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa WHITE & GOLD
790 Kč
Aromalampa Květ života černá
410 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa BLACK & GOLD
790 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vonný esenciální olej SICILIAN LEMON
165 Kč
Vonný esenciální olej SUMMER RAIN
150 Kč
Vonný esenciální olej PAČULI
150 Kč
Vonný esenciální olej JAPANESE ORCHID
150 Kč
nahoru