STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky

>
Estetický a vysoce kvalitní stojánek na vonné tyčinky ve tvaru lyže z bílého mramoru s ozdobným diskem z akáciového dřeva, na kterém je jemně vylaserován posvátný symbol Strom života. Stylový a praktický pomocník pro vykuřování vonných tyčinek s bambusovou štěpinou. Zachytí padající popel z tyčinek a zároveň ozdobí a zútulní váš interiér.
Rozměry
25 x 5 cm
Váha
0,4 kg
Materiál
bílý mramor, symbol Strom života akáciové dřevo
Barva
bílá/natur
Vhodné pro
vonné tyčinky s bambusovou štěpinou
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 270 Kč
Cena bez DPH 223 Kč

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičeních a meditacích.

STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky:

  • elegantní a vkusné provedení z kvalitního bílého mramoru
  • zdobený diskem z přírodního akáciového dřeva, na kterém je jemně vylaserován posvátný symbol Strom života, který umocňuje, posiluje a energetizuje váš vykuřovací obřad
  • vhodný pro všechny vonné tyčinky s užší bambusovou štěpinou

Tyčinku umístěte do orvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní vaše okolí.

Ponořte se s námi do světa plného krásných, orientálních a exotických vůní a vytvořte si kouzelně provoněnou atmosféru, ať jste kdekoliv!

Alternativní zbožízobraz vše

AMBRÓZIE Vůně Bohů vonné tyčinky
99 Kč
PALO SANTO přírodní vonné tyčinky
95 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ přírodní vonné tyčinky
95 Kč
nahoru