Měděné síto vykuřovací pícky 11,5 cm

Velmi odolné a kvalitní sítko z leštěné zlaté mosazi pro vaše pohodlné vykuřování všech druhů kadidel, pryskyřic, bylin, vonných dřev, kužílků a směsí. Sítko umístíte na vykuřovací pícku a za pomocí čajové svíčky můžete pozvolna zahřívat vaše oblíbená vykuřovadla. Aromatické vůně se na pícce uvolňují pozvolna a dávají tak skvěle vyniknout jejich jemnosti a delikátnosti. Hodí se zejména pro vykuřování vzácných substancí, jako je agarové dřevo, oudové a kadidlové bakhoory, řecká chrámová kadidla, růže, jasmín, santal apod.
Rozměry
ø 11,5 cm
Materiál
vysoce kvalitní leštěná mosaz
Barva
zlatá
Vhodné pro
vykuřovací pícky, misky a otevřené kadidelnice
Vykuřování
všechny druhy pryskyřic, dřev, bylin, prášků, směsí, kužílků a spirál
Země původu
EU
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 349 Kč
Cena bez DPH 288 Kč

Praktická a ochranná sítka jsou ideálním pomocníkem pro zajištění dokonalého pohodlí a nevšedního voňavého zážitku pro všechny vaše vykuřovací obřady a rituály.

Sítka se umisťují do horní části kadidelnic - nádob, určených k vykuřování. Jsou vhodná zejména pro vykuřovací pícky (lampičky).

Předností vykuřovacích pícek je:

  • můžete v nich snadno a jednoduše pálit všechny druhy vykuřovadel - od vzácných kadidel, pryskyřic, vonných dřev, směsí, bylin, bakhoorů až po vonné kužílky a malé spirály
  • vzácné vůně se zahřívají a uvolňují pozvolna a dávají tak vyniknout svému jedinečnému aroma
  • odpadá nepříjemný "ocásek", který cítíte při vykuřování na uhlíku
  • praktičnost, snadná a lehká údržba i čištění
  • plápolající světlo svíčky umocňuje celý vykuřovací obřad svým příjemně tlumeným světlem a dokáže vykouzlit útululnou atmosféru plnou kouzel, magie, klidu a harmonie

Měděné sítko k vykuřovací pícce 11,5 cm

  • velmi kvalitní provedení v leštěné mosazi zlaté mosazi
  • elegantní design
  • silně odolné s dlouhou životností
  • snadno se čistí a udržuje
  • lze ho bezpečně mýt i v myčce nádobí

Návod k použití: na sítko nasypte potřebné množství zvoleného vykuřovadla a do otvoru ve spodní části vložte zapálenou čajovou svíčku. Pro lepší voňavý efekt doporučujeme použít čajové svíčky s vyšším kalíškem (od 1,6 cm výšky). Vzhledem k vysoké kvalitě síta, je možné, bez jeho funkčního poškození, spálenou směs či dokonce roztavenou pryskyřici odstranit (po vychladnutí lze roztavené vykuřovadlo oškrábat).

Čištění a údržba: snadno a jednoduše se čistí i udržuje - po úplném vychladnutí misky i sítka seškrábněte ze sítka zbytky vykuřovadel za pomocí plochého jídelního nože a sítko omyjte pod tekoucí vodou a vypláchněte pod ní i misku. Případné černé šmouhy jemně otřete z misky hadříkem namočeném v mýdle nebo neškrábavém saponátu. K vyčištění sítka můžete použít i speciální kartáček.

Nyní si již v klidu a pohodě můžete vychutnávat váš vykuřovací obřad po celou dobu hoření svíčky.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická INKA ČERNÁ
949 Kč
Vykuřovací pícka keramická INKA BÍLÁ
949 Kč
Vykuřovací pícka keramická AURUM GOLD BRONZE
999 Kč
Vykuřovací pícka keramická LASTURE RŮŽOVÁ
849 Kč
Vykuřovací pícka keramická LASTURE MODRÁ
849 Kč
nahoru