Měděné síto vykuřovací pícky 11,5 cm

Velmi odolné a kvalitní sítko z leštěné zlaté mosazi pro vaše pohodlné vykuřování všech druhů kadidel, pryskyřic, bylin, vonných dřev, kužílků a směsí. Sítko umístíte na vykuřovací pícku a za pomocí čajové svíčky můžete pozvolna zahřívat vaše oblíbená vykuřovadla. Aromatické vůně se na pícce uvolňují pozvolna a dávají tak skvěle vyniknout jejich jemnosti a delikátnosti. Hodí se zejména pro vykuřování vzácných substancí, jako je agarové dřevo, oudové a kadidlové bakhoory, řecká chrámová kadidla, růže, jasmín, santal apod.
Rozměry
ø 11,5 cm
Materiál
vysoce kvalitní leštěná mosaz
Barva
zlatá
Vhodné pro
vykuřovací pícky, misky a otevřené kadidelnice
Vykuřování
všechny druhy pryskyřic, dřev, bylin, prášků, směsí, kužílků a spirál
Země původu
EU
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 349 Kč
Cena bez DPH 288 Kč

Praktická a ochranná sítka jsou ideálním pomocníkem pro zajištění dokonalého pohodlí a nevšedního voňavého zážitku pro všechny vaše vykuřovací obřady a rituály.

Sítka se umisťují do horní části kadidelnic - nádob, určených k vykuřování. Jsou vhodná zejména pro vykuřovací pícky (lampičky).

Předností vykuřovacích pícek je:

  • můžete v nich snadno a jednoduše pálit všechny druhy vykuřovadel - od vzácných kadidel, pryskyřic, vonných dřev, směsí, bylin, bakhoorů až po vonné kužílky a malé spirály
  • vzácné vůně se zahřívají a uvolňují pozvolna a dávají tak vyniknout svému jedinečnému aroma
  • odpadá nepříjemný "ocásek", který cítíte při vykuřování na uhlíku
  • praktičnost, snadná a lehká údržba i čištění
  • plápolající světlo svíčky umocňuje celý vykuřovací obřad svým příjemně tlumeným světlem a dokáže vykouzlit útululnou atmosféru plnou kouzel, magie, klidu a harmonie

Měděné sítko k vykuřovací pícce 11,5 cm

  • velmi kvalitní provedení v leštěné mosazi zlaté mosazi
  • elegantní design
  • silně odolné s dlouhou životností
  • snadno se čistí a udržuje
  • lze ho bezpečně mýt i v myčce nádobí

Návod k použití: na sítko nasypte potřebné množství zvoleného vykuřovadla a do otvoru ve spodní části vložte zapálenou čajovou svíčku. Pro lepší voňavý efekt doporučujeme použít čajové svíčky s vyšším kalíškem (od 1,6 cm výšky). Vzhledem k vysoké kvalitě síta, je možné, bez jeho funkčního poškození, spálenou směs či dokonce roztavenou pryskyřici odstranit (po vychladnutí lze roztavené vykuřovadlo oškrábat).

Čištění a údržba: snadno a jednoduše se čistí i udržuje - po úplném vychladnutí misky i sítka seškrábněte ze sítka zbytky vykuřovadel za pomocí plochého jídelního nože a sítko omyjte pod tekoucí vodou a vypláchněte pod ní i misku. Případné černé šmouhy jemně otřete z misky hadříkem namočeném v mýdle nebo neškrábavém saponátu. K vyčištění sítka můžete použít i speciální kartáček.

Nyní si již v klidu a pohodě můžete vychutnávat váš vykuřovací obřad po celou dobu hoření svíčky.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická LASTURE RŮŽOVÁ
849 Kč
Vykuřovací pícka keramická LASTURE MODRÁ
849 Kč
nahoru