Vonný vosk Léto na Havaji

>
Exotický vonný vosk do aromalampy vás svou svěží, letní vůní v okamžiku přenese na slunné havajské pláže. Vůně čerstvého tropického ovoce, vanilky, kokosu a exotických květin vás srdečně zvou na cestu za dobrodružstvím, zábavou a romantikou. ALOHA!
Rozměry
14 x 7 x 2 cm
Barva
6
dostupnostskladem
Cena s DPH 226 Kč
Cena bez DPH 187 Kč

Luxusní vonný vosk s exotickým názvem Léto na Havaji. Jste srdečně zváni na slunné havajské pláže, plné tepla, smíchu, radosti, veselí a romantiky. ALOHA!

Vonný vosk je součástí kolekce Welcome Home od světoznámého amerického výrobce luxusních vůní pro domácí použití - firmy Bridgewater Candle. Zcela přírodní vonné vosky Bridgewater se vyznačují dlouhou dobou hoření, vysokou kvalitou zpracování, širokou škálou delikátních vůní a umně propracovaných vonných kompozic, vhodných pro všechny milovníky jemných a delikátních vůní. Provoňte si své domovy!

Vůně: sladká, teplá, exotická, květinová, ovocná, opojná, smyslná a romantická

Tóny: šťavnatý ananas, tropické ovoce, černý rybíz a broskve, rozkvetlé magnólie, plumérie a jasmín, završené vanilkou a čerstvým kokosem

Roční období: ideální vůně na léto - u nás doma je Léto na Havaji nejoblíbenější vůní, kterou používáme v podstatě po celý rok, protože v nás probouzí radost, veselí a dobrou náladu.

Doba hoření: vonné vosky Bridgewater se vyznačují dlouho trvající dobou hoření s výrazně intenzivní vůní. Každá tabulka vosku obsahuje 6 dílků a do běžně velké aromalampy stačí použít pouze půlku jednoho dílku, který můžete použít opakovaně. Dle našich zkušeností dokonce až 3x za sebou. Vonné vosky můžete i libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní, zcela originální, vonnou kompozici.

Vyrobeno: v USA 

  • čistě přírodní, netoxické a nedráždivé složení, ze 100 % organického sojového vosku a jemných esenciálních olejů nejvyšší kvality, šetrné k životnímu prostředí, netestováno na zvířatech

Vonný vosk návod k použití: Rozpusťte kostičku v horní části aromalampy pomocí běžné čajové svíčky, která hoří dole. Po sfouknutí svíčky vonný vosk opět ztuhne a dá se znova použít. Vonný vosk nepokládejte do vody. Pro snadné vyčištění aromalampy od vyhořelého vosku jí umístěte na několik hodin do lednice. Vosk tak lépe ztuhne a lehce ho pak odstraníte pomocí kulatého jídelního nože.

Alternativní zbožízobraz vše

Vonný vosk Pojďme slavit
226 Kč
nahoru