Sklenice Jasmin Happy s Květem života, 0,3l

>
Zcela unikátní a jedinečný design sklenice Jasmin, navržený v souladu s principy přírody a Feng Shui, s dokonalými harmonizačními a revitalizačními schopnostmi pro úpravu a čištění vody, vína a jiných oblíbených nápojů. Posílení proudění životní energie čchi pomocí barevně gravírovaného symbolu posvátné geometrie Květ života na dně sklenice.
dostupnostskladem
Cena s DPH 399 Kč
Cena bez DPH 330 Kč

Dejte své vodě život a sobě zdraví!

Voda je pro náš životní organismus nezbytnou součástí a velice záleží na její kvalitě, která výrazně ovlivňuje naše celkové zdraví. Dnes již všichni dobře víme, že voda z kohoutku je plná chloru a jiných, našemu organismu škodlivých látek a dlouhou cestou vodovodním potrubím ztrácí na své přirozené energii a vitalitě. 

A tomu se můžeme vyvarovat používáním harmonizačních a revitalizačních sklenic a karaf, které byly speciálně navrženy v souladu s učením Feng Shui tak, aby nám přinášely vodu dokonale čistou, energeticky posílenou, povzbuzující, oživenou a vitální.

Revitalizační sklenice a karafy Vital svým perfektně tvarovaným Feng Shui designem v kaskádovité dynamice, geometrickým pochopením a vnímáním vlivů přírody, včetně vědomí jemných, harmonizačních schopností tónů a zvuků, přispívají k dokonalému a rychlému oživení oslabené vody z kohoutku. Již během 5 minut vykazuje tekutina v harmonizační sklenici a  karafě podobnou vitalitu, jako má voda z čistého a léčivého pramene ve francouzských Lurdách. Vaše nápoje budou, díky této unikátní sklenici, naplněné během chvíle čistou a životadárnou, posilující energií.

Doporučujeme používat v kombinaci s harmonizační karafou, nebo demižonem Vital.

  • ručně foukané sklenice ze speciálního, jemného a energetického, křišťálového skla nejvyšší kvality, s jedinečným tvarem, který byl vytvořen na základě matematického převedení hudebních tónů do jemných a harmonizujících energetických vln
  • tvar a forma produktů Vital vytváří energetický rezonační vzorec, který svými vibracemi oživí a zvýší vitalitu vody, stejně tak všech ostatních tekutin, které vodu obsahují (víno, džuš, šťáva apod.)
  • tento proces probíhá přímo v nádobě, ale harmonické vibrace nádoby působí i do jejího bezprostředního okolí, což má příznivý vliv na všechno, co se v jejím dosahu nachází
  • na dně sklenice je vypálen posilující a energetizující symbol posvátné geometrie - Květ života, který se od dob starověku používá k vitalizaci nápojů a pokrmů
  • vyrobeno z čistého a vysoce kvalitního, borosilikátového skla, bez příměsí olova a jiných těžkých kovů
  • sklenice Vital používejte pouze na studené a mírně teplé tekutiny, čistěte je výhradně ručně za pomocí téplé vody a zrnek rýže, vyvarujte se jejich dlouhému stání na přímém slunci

Upozornění: Výrobky TC  Energie Vital nejsou určeny k diagnostikování, léčení nebo předcházení zdravotních obtíží. Slouží pouze k celkovému posílení zdravého proudění životní energie čchi.

Alternativní zbožízobraz vše

Karafa Vital Happy Pinus s Květem života, 1,3l
1 984 Kč
Karafa Vital Gold Pinus s Květem života, 1,3l
1 984 Kč
Karafa Vital Happy Pinus s Květem života, 1,3l
1 984 Kč
Karafa Vital Gold Pinus s Květem života, 1,3l
1 984 Kč
nahoru