LÉČENÍ A UZDRAVENÍ vykuřovací směs 20g

Rituální a magická směs vybraných kadidel a bylinek při vykuřování aktivuje a stimuluje proces sebeléčení a uzdravení. Posiluje vaše hojivé rituály, přivolává síly světla a nabízí duchovní podporu a pomoc na vaší cestě k uzdravení. Harmonizuje tok energie čchi ve východním sektoru Feng shui, který odpovídá zdraví a rodině.
Váha
20g
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 169 Kč
Cena bez DPH 140 Kč

Jak nastartovat v našich tělech přirozený ozdravný proces?

Většina východních nauk (Buddhismus, Ajurvéda,TČM, Feng Shui) vychází v první řadě z principu změny osobního přístupu k nám samým. Nemoc je signálem, že je u nás něco špatně, a že bychom se nad sebou měli zamyslet, co děláme ve svých životech špatně, a co si žádá změnu. Na základě úpravy stravování, myšlení, pravidelným cvičením, meditací a rozvíjením osobnosti, spolu s bylinnou fytoterapií, tak můžete dosáhnout spokojeného života v dokonalém zdraví, harmonii a rovnováze.

Vykuřování směsi Léčení a uzdravení:

  • svěží vůně damary, sladké myrhy, očistné šalvěje a vybraných druhů bylinek při vykuřování přivolává léčivé síly světla, které nám pomáhají ztišit mysl a spojit se s naším vnitřním "já"
  • ukazuje nám, co děláme ve svém životě špatně, co potřebujeme změnit, co je možnou příčinou naší nemoci - např. podle Buddhismu jsou hlavní příčinou nemocí, bolestí a utrpení Tři jedy - připoutanost, nenávist a nevědomost
  • aktivuje schopnost a sílu těla k sebeléčbě a k sebeuzdravení
  • dým z této vonné kompozice posiluje Feng Shui oblast rodiny a zdraví. Ve vámi vykuřovaných prostorech aktivuje a harmonizuje tok pozitivního čchi ve východním sektoru.


Složení: damara, myrha, šalvěj, levandule, třezalka, heřmánek, růže aj.

Náš tip: Pro posílení a aktivaci sebeozdravného procesu doporučujeme během vykuřování naší léčebné směsi pravidelně meditovat.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Kadidelnice OMAN ROYAL BLACK pro jemné vykuřování
449 Kč
Vykuřovací pícka GOLDEN/BLACK
329 Kč
Vykuřovací pícka z mědi AURIEL
759 Kč
Vykuřovací pícka LUMIEL
759 Kč
Vykuřovací pícka SUNIEL
759 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

BALZÁM NA DUŠI vykuřovací směs
169 Kč
ŽIVOTNÍ SÍLA A ENERGIE vykuřovací směs 20g
169 Kč
LÁSKA vykuřovací směs
169 Kč
KADIDLO ŠTĚSTÍ vykuřovací směs 20g
169 Kč
ÚSPĚCH vykuřovací směs 20g
169 Kč
nahoru