JADE pohár krémový

Jade, elegantní keramická miska vyráběna v Evropě. Materiál je z vysoce kvalitní keramiky.
Rozměry
12 cm
Materiál
keramika
Průměr
15 cm
dostupnostskladem
Cena s DPH 646 Kč
Cena bez DPH 534 Kč

Tato elegantní keramická miska je vyráběna ve vybraných obchodech v Evropě. Materiál se skládá z vysoce kvalitní keramiky.

„Vždycky jsem chtěla dosáhnout jasnosti a přesnosti při formování japonského stylu s bohatstvím nuancí v italském designu. Tímto způsobem se zaměřuji na základní konstrukce děl spolu s radostí a veselím."

Antonia G. Graf-Terenghi

Alternativní zbožízobraz vše

Sluneční chrám 20g
192 Kč
Přírodní bylinné uhlíky 6ks
76 Kč
Vonný františek Santalové dřevo balení 10ks
57 Kč
Vonný františek Kadidlo balení 10ks
57 Kč
Vonný františek Pačuli balení 10ks
57 Kč
Návod k použití

Návod: na dno kadidelnice nasypte písek. Doporučujeme případně kadidelnici postavit na nehořlavý povrch nebo nehořlavou podložku (kovový tác apod.).V kleštích zapalte uhlík a položte ho na písek v kadidelnici/misce/poháru. Jakmile se celý uhlík rozžhaví/rozpálí vkládejte na něj, pomocí lžičky, jakýkoliv druh pryskyřice, dřeva, byliny nebo vykuřovací směsi.

Užijte si krásné vůně/kouř k činnosti pro které je určen/á :-)

Jakmile se vykuřovadlo spálí odstraňte ho z uhlíku (opatrně ho můžete lžičkou shodit na písek) a můžete vkládat další kousek vykuřovadla.

Po vypálení uhlíku nechte misku vychladnout. Poté přesypte přes kuchyňské jemné síto písek na tác, nebo do jakékoli nádoby a co zůstane v sítku vysypte do odpadu/koše. Písek vraťte do kadidelnice a můžete ho použít opakovaně.

Dbejte zvýšené opatrnosti.

nahoru