Yantra, amulet

Akce Výprodej
133 Kč –10 %
Yantra, amulet
133 Kč –10 % 119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Jantra, Yantra je silný magický, ochranný a univerzální amulet. Slouží k práci na sobě, při cvičení vytrvalosti a pomáhá usměrňovat vaše snahy a cíle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jantra/Yantra je silný ochranný a univerzální amulet. Dodává energii a harmonizuje svého nositele a jeho bezprostřední okolí. Při meditaci je cenným nástrojem pro zklidnění mysli a zbystření smyslů. Slouží k práci na sobě, při cvičení vytrvalosti a pomáhá usměrňovat vaše snahy a cíle. Přináší divotvornou moc a naději.

Jantra/Yantra  je znak (mandala) pocházející z hinduismu. Je odrazem kosmického plánu a symbolizuje nejvyšší formu vědomí. Představuje devět protínajících se trojúhelníků. Tečka v centru, tzv. "BINDU" , je místem tvůrčího projevu. Pozadí symbolizuje čas a prostor. Čtyři nahoru směřující trojúhelníky představují "Šivu" - univerzální vědomí.  Pět dolů směřujících trojúhelníků představuje "Šakti" - dynamické energie a změny.

Jantra je jedním z nejdůležitějších obrazů pro meditaci v Indii. Meditace s Jantrou zostřuje mysl, stimuluje komunikaci mezi levou (mužskou) a pravou (ženskou) hemisférou. Zlepšuje koncentraci a zvyšuje naše životní energie (prána nebo čchi). Je bezpečným nástrojem ke zklidnění mysli a přenesení se do hlubších úrovní vědomí.

 

Amulet je vyroben ze zinku a následně upraven a chráněn pryskyřičným filmem, který činí amulet vhodný i pro kožní alergiky.

Cena zahrnuje koženou šňůrku na krk.

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝPRODEJ
Průměr: 2,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: