ÚSTNÍ SPRAY S PROPOLISEM Pleva 25 g

Výprodej
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vynikající propolisový sprej proti bolesti v krku, při angínách, virózách a resporačních onemocněních. Skvělý antibakteriální pomocník, který nesmí chybět v žádné domácí lékárničce! Účinně ulevuje od bolesti v krku, podporuje hojení, má příjemnou medovou chuť s antiseptickými, dech osvěžujícími účinky. Zvyšuje obranyschopnost organismu, posiluje nervovou soustavu a působí jako prevence proti virovým onemocněním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propolisový ústní spray je výborným pomocníkem při bolestech v krku a neměl by tak chybět v žádné domácí lékárničce. Sáhněte po něm hned při prvních náznacích bolestí v krku, které rychle zmírní a zahájí hojivý proces.
 
Propolis je bohatá směs pryskyřice, bioaktivních látek, éterických olejů a pylu, sbíraný včelami z různých druhů stromů a rostlin.Včely používají propolis k pečetění svých úlů, k ochraně před vnější nečistotou, bakteriemi, viry, plísněmi a ke sterilizaci vchodu do úlu. Má příjemnou medovou vůni a při delším kontaktu se sliznicí má místně anestetické účinky. Propolis působí příznivě na záněty, plísně, ekzémy apod. Má antibiotické a dezinfekční účinky, tiší bolest a zvyšuje obranyschopnost organismu. Posiluje nervovou soustavu a detoxikuje organismus.
  • propolis působí antisepticky a antibakteriálně, ničí bakterie a zastavuje jejich růst
  • regeneruje a tiší bolesti v krku, při zánětech v dutině ústní, angínách, chřipce a respiračních onemocněních
  • v místě aplikace působí jako analgetikum, místo přestává bolet a nastartuje se rychlý proces hojení
  • příjemná medová chuť i vůně eliminuje zápach z úst
  • je vynikajícím preventivním a podpůrným prostředkem proti virovým onemocněním
Návod k použití: Několikrát denně stříknout spray přímo do úst. Před každým použitím důkladně protřepat. Sediment je přirozený.  
 
Upozornění: Čtete pozorně příbalový leták!

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí požehnání
Typ produktu: Včelí požehnání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: