Satya BLACK CRYSTAL vonné tyčinky

45 Kč 37,19 Kč bez DPH
Skladem

Černé křišťálové vonné tyčinky Satya z květů Nag Champa mění energii prostoru a přináší svému uživateli štěstí! Směs prvotřídních a pečlivě vybraných vonných substancí navozuje magickou a poklidnou atmosféru. Jemná květinová vůně indické plumérie, sladkého santalového dřeva a pikantního orientálního koření osvěžuje, čistí a dezinfikuje vzduch. Jsou proslulé svou schopností zesilovat vibrační frekvence člověka a podporovat pozitivní pohled na život. Detoxikují tělo, mysl i ducha od všech negativních energií a chrání auru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nag Champa - vyjímečná vůně, která okouzlila celý svět. Unikátní vůně je založena na smyslné, květinové vůni exotické Nag Champy - Plumeria Rubra, která je doplněna o santalové dřevo a další vzácné vonné substance.

Satya Black Crystal jsou ručně vyráběné, přírodní vonné tyčinky nejvyšší kvality. Jejich povznášející vůně vás povede na vaší duchovní cestě.  Toto kadidlo lze použít k detoxikaci atmosféry a ochraně vaší aury, může pomoci vyrovnat emoce. Stačí zapálit jednu z těchto krásných vonných tyčinek a nechat ji naplnit místnost a uvolnit krásnou vůni.

Hinduismus není jen náboženství, ale také způsob, jak žít dobrý a zdravý život, který je založen na principech Véd. Je v něm zahaleno védské poznání, celá moudrost minulosti, přítomnosti a budoucnosti.

Jak je řečeno ve Védách, pálení vonných tyčinek typu masala, která je směsí indických přírodních bylin a vůní, má mnoho výhod, jako je zabíjení škodlivých bakterií, odstraňování nečistot ze vzduchu, negativních energií a schopnosti vytvořit příjemné prostředí. Ve společnosti SHRINIVAS SUGANDHALAYA (BNG) LLP pro vás pečlivě zkombinovali tato nadčasová tajemství bylin s léčivými hodnotami a ručně nanášeli tyto směsi na tyčinky. Vykuřování těchto vonných tyčinek poskytuje dezinfikovanou atmosféru a prostředí bez škodlivých znečišťujících látek ve vzduchu.

Satya Black Crystal vonné tyčinky:

 • pikantní a příjemně svěží květinová vůně s typickým sladce prohříjívajícím aroma indické plumérie (Nag Champy)
 • ručně válcovány v Bangalore v Indii na bambusovou štěpinu dle starých originálních receptur a směsí vůní
 • prvotřídní kvalita použitých vonných ingrediencí a přírodních látek
 • při vykuřování ulevují od stresu a napětí
 • čistí vzduch i atmosféru, odstraňují negativní energie a energetické nečistoty
 • harmonizují smysly, zvyšují sebedůvěru a pozitivní pohled na život
 • pozvedávají ducha, navozují hluboké pocity štěstí, klidu, míru, spokojenosti a vnitřního štěstí
 • odstraňují negativní energie a čistí vzduch
 • posilují lásku, vztahy, smyslnost
 • velmi oblíbená vůně k meditačním a rituálním účelům
 • netestováno na zvířatech
 • vonné tyčinky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných vonných látek bez jakýchkoli umělých přísad a škodlivých chemikálií
 • použití: domácnosti, kanceláře, haly, recepce, obchodní prostory, bohoslužby, rituály, meditační a jógová centra, masážní salony, wellness apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Indické tyčinky
Váha: 15 g
Země původu: Indie
Složení: bambusová štěpina, santalové dřevo, Nag Champa, himalájské byliny
Vhodné pro: čištění a provonění prostor, štěstí, ochrana, posílení, energie, meditace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: