Paua STROM ŽIVOTA perleťové náušnice

330 Kč 272,73 Kč bez DPH
Skladem

Krásný přívěsek s motivem symbolu stvoření -- posvátného Stromu života a ručně vkládanou mušlí Paua. Přirozená duha novozélandské Paua Abalone mušle vytváří jedinečné a individuální vzory, díky kterým je každý kus šperku zcela originální. Svému nositeli doplňuje životní sílu a energii, povzbuzuje vitalitu, přináší štěstí, hojnost a ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní Paua Abalone mušle z Nového Zélandu je pro své nádherné, duhově opalizující efekty přezdívána „mořský opál“. Tento božský dar z moře nás fascinuje nejen svou úchvatnou krásou, ale má také hluboké účinky. Dodá vám chuť do života, zbaví vás smutku i zklámání.

Strom života je univerzálním posvátným symbolem stvoření, života, znovuzrození a nesmrtelnosti. Znázorňuje vzájemnou harmonickou propojenost a rovnováhu všeho živého. Doplňuje životní sílu, energii a vitalitu. Je symbolem pevné a šťastné rodiny, zvyšuje plodnost a podporuje zdravé zrození potomků.

Strom života a paua mušle - amulet hojnosti a vitality

  • přívěšek je vyroben z obecného kovu (zinku) stříbrné barvy a je porhodiovaný silnou vrstvou rhodia, které omezuje opotřebení a je hypoalergenní. Uvnitř je přívěsek ručně vykládán přírodní Paua mušlí, která se vyznačuje efektní opaleskující duhou v širokém spektru barev. Proto je každý kus jiný a jedinečný originál. Strom je ve svém středu ozdoben křišťálovým kamínkem.
  • posilují, prohlubují a ochraňují lásku ve všech jejích podobách
  • hojnost, plodnost, vitalita, uzemnění, ochrana, jasná a světlá budoucnost
  • štěstí, chuť a radost ze života
  • podporují dobré zdraví, růst a nové začátky života - strom stárne, přesto nese semena, díky kterým se stává nesmrtelným
  • dodávají pozitivní životní energii, sílu, elán, vitalitu a dobré zdraví

 Přívěsek můžete doplnit i o náušnice ze stejné řady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky, šperky
Průměr: 2 cm
Materiál: Paua mušle z Nového Zélandu a rhodiovaný kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: