Feng Shui vonné tyčinky HOJNOST

>
Vonné tyčinky Hojnost (bohatství, blahobyt). Podporují harmonický tok Qi. Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 159 Kč
Cena bez DPH 131 Kč

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Hojnost (bohatství, blahobyt)

Podporuje harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení s bohatstvím.

BA KUA: působící vlídně a mírně, vítr
SVĚTOVÁ STRANA: jihovýchod, PRVEK: dřevo, BARVA: zelená
SLOŽENÍ: BAZALKA - blahobyt, hojnost, duševní rovnováha, CEDROVÉ DŘEVO - síla, úspěch, blahobyt, SANTALOVÉ DŘEVO - ochrana, vedení, dobré zdraví, hojnost, VETIVER - uzemnění, štěstí, úspěch.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

ČAKROVÝ červený stojánek na vonné tyčinky z mastku
276 Kč
LOTOSOVÉ SRDCE stojánek na vonné tyčinky z mastku
164 Kč
Box na vonné tyčinky z mangového dřeva Jin
329 Kč

Alternativní zboží

KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru