Feng Shui vonné tyčinky LÁSKA

>
Vonné tyčinky láska (štěstí v manželství, vztahy). Podporují harmonický tok Qi. Díky našim tyčinkám Feng Shui se naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 159 Kč
Cena bez DPH 131 Kč

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Láska (štěstí v manželství, vztahy)

Podporují harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení s láskou.

BA KUA: přístupnost, vnímavost
SVĚTOVÁ STRANA: jihozápad
PRVEK: země
BARVA: žlutá
SLOŽENÍ: JASMÍN - smyslovost, štěstí, OKVĚTNÍ LÍSTEK RŮŽE - inspirace, láska, LEVANDULE - uvolnění, očištění, plnost, harmonie, PATCHOULI - smyslnost, uzemnění, vyrovnanost

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

ČAKROVÝ červený stojánek na vonné tyčinky z mastku
276 Kč
Box na vonné tyčinky z mangového dřeva Jang
329 Kč
Truhlička a stojánek na vonné tyčinky Satva Antik
280 Kč

Alternativní zboží

Limitovaná vykuřovací směs VALENTÝN ve skle
198 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru