Abalone mušle k vykuřování extra kvalita, velká

>
Vykuřovací mušle je přírodní kadidelnice, tradičně využívána domorodými indiány k pálení bílé šalvěje, šamanských svazků, vonných dřev a bylin. Perleť přirozeně zesiluje pozitivní účinky vykuřovacího obřadu. Abalone mušli můžete použít i k dekoračním účelům - šperkovnice, mýdlenka, popelník.
Rozměry
15 - 17 cm
Materiál
přírodní lastura
Barva
perleťově duhová
Vhodné pro
vykuřování šalvěje, šamanských svazků, kadidel, dřev a bylin
Země původu
Jižní Afrika
Vykuřování
pryskyřice, kadidla, byliny, vonná dřeva, kužílky, vonné tyčinky
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 459 Kč
Cena bez DPH 379 Kč

Latinský název: Haliotis Midae

Vykuřovací mušle je v podstatě přírodní kadidelnice, která se používá zejména k pálení bylinek, vonných dřev a šamanských svazků. Některé druhy bylinek a dřev, jako je bílá šalvěj, cedr, sladká tráva, levandule nebo Palo Santo, hoří dobře a není k nim třeba použít vykuřovacích uhlíků. Proto je můžeme pálit samostatně ve vykuřovací mušli, která je přirozeným zdrojem pozitivní energie a posiluje magické účinky celého vykuřovacího obřadu.

Abalone je společný název pro všechny mořské měkkýše druhu Haliotis. Jsou známy také pod názvem mořské uši. Z vnější strany je mušle Abalone poměrně nevýrazná, za to vnitřní, silná vrstva perleti je dokonale barvitá, v mnoha proměnlivých a atraktivních odstínech, což z mušle činí také nádherný a velice oblíbený dekorativní předmět. Plášť mušle Abalone je velmi tvrdý a odolný, proto si jí indiáni a šamané oblíbili pro své rituální obřady. 

  • tradiční přírodní miska k pálení bylin, vonných dřev a šamanských svazků - již po staletí používána v obřadních rituálech a ceremoniích domorodými indiány
  • prvotřídní kvalita - mimořádná pevnost a odolnost
  • každý kus je neopakovatelný originál, vlastního tvaru a zbarvení
  • přirozené dýchací dírky (otvory) zajišťují při vykuřování správnou cirkulaci vzduchu
  • perleť zesiluje magické účinky vykuřovacího rituálu, čistí negativní energie a nabíjí novou, pozitivní energií
  • Abalone mušli lze použít i k dekoračním účelům - miska na šperky do ložnice, nádoba na mýdlo do koupelny, krásný popelník

Náš tip: po staletí je perleť využívána k výrobě šperků a dekoračních předmětů. Je spojena s pátým elementem Akášou a jsou jí připisovány ochranné účinky. Přináší hojnost, blahobyt a prosperitu. Je symbolem bohatství. Pokud do mušle Abalone položíte své šperky nebo drahé kameny, mušle je bude přirozeně čistit od ulpělých energií a nabíjet energií pozitivní.

Návod k použití: Na dno mušle nasypejte vrstvu izolačního písku nebo mořské soli. Zapalte zvolené vykuřovadlo, chvíli nechte rozhořet a sfoukněte. Pomocí pírka rozdmýchávejte dým do prostoru kolem vás.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

BÍLÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek střední
219 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek malý
119 Kč
ŠALVĚJ BÍLÁ šamanské vykuřovací svazky 3ks
389 Kč
JALOVEC šamanský vykuřovací svazek
399 Kč
ŠALVĚJ BÍLÁ šamanský vykuřovací svazek velký
340 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

MANGO dřevěná věž na vonné tyčinky MAHÁRÁDŽA
320 Kč
Amish závěsná kadidelnice 14,5cm
830,-
627 Kč
Avallé závěsná kadidelnice 15cm
627 Kč
Mosazná kadidelnička s tyrkysem, korálem a Lapis Lazuli
410 Kč
nahoru