Vánoční vůně do auta TREE TREK

Milujete vánoční atmosféru a chcete si jí užít i při jízdě v autě? Pak sáhněte po osvěžovači vzduchu do auta Tree Trek od oblíbené značky Bridgewater Candles, která vám jí spolehlivě navodí. Tradiční vůně čerstvého jehličí se špetkou prohřívající skořice a pikantního koření intenzivně a dlouhodobě provoní interiér vašeho vozidla a vás naplní sváteční náladou, plnou pohody a radostného očekávání.
Rozměry
12 x 6 cm
Vhodné pro
do auta, s klipem na připevnění do ventilace
dostupnostskladem
Cena s DPH 169 Kč
Cena bez DPH 140 Kč

To nejlepší ze světa luxusních a designových vůní do auta. Správně zvolená vůně vás harmonicky naladí pokaždé, když usednete do auta a z vašich cest udělá nezapomenutelný zážitek. Příjemně provoní a zútulní interiér vašeho vozidla po dlouhou dobu.

Vůně do auta Tree Trek se pyšní prvotřídní kvalitou a nádhernou vonnou kompozicí s tradičním vánočním aroma. Je součástí kolekce Welcome Home od světoznámého výrobce luxusních vůní pro domácí použití, anglické firmy Bridgewater Candle. Stane se oblíbeným společníkem na vašich cestách.

  • Vůně: sváteční, zimní, kořenitá, jehličnatá, sladce hřejivá 
  • Tóny: hlava - čerstvé jehličí, srdce - skořice a vánoční koření, tělo - dřevité a sladké tóny
  • Roční období: slavnostní prohřívající vůně vhodná do chladného podzimního a zimního počasí, adventu a času vánočního
  • Užití: čistota, svěžest, dobrá nálada, sváteční atmosféra, útulnost, láska, teplo, pohoda, klid, mír, rodina, harmonie, štěstí, radost
  • Doba provonění: vonné osvěžovače do auta Bridgewater jsou napuštěné 100 % přírodními vonnými oleji. Ty zajišťují efektivní, pozvolný a maximální rozptyl vůně do celého interiéru automobilu. Intenzitu vůně regulujete výkonem ventilace a klimatizace vozu. Výdrž je od 1 - 4 měsíců.

Návod k použití: vůni jednoduše připevníte pomocí klipu do mřížky ventilace vašeho automobilu. Vůně se tak sama pozvolna uvolňuje do interiéru vašeho vozidla.

Alternativní zbožízobraz vše

Náplň do parfémové lampy CHRISTMAS NIGHTS 500 ml
430 Kč
Vonná svíčka PINK ROMANCE skořice a pomeranč
225 Kč
Vonná svíčka PINK ROMANCE skořice a pomeranč
225 Kč
Vůně do auta CASHMERE KISS
169 Kč
Vůně do auta KISS IN THE RAIN
169 Kč
nahoru