Vůně do auta CASHMERE KISS

Užijte si svou oblíbenou vůni i na cestách. Osvěžovač vzduchu do auta Cashmeere Kiss vás uchvátí hebkou a bohatou vůní krémové vanilky se špetkou citrusů v jemném květinovém objetí damašské růže a bílého jasmínu, kterou harmonicky doplňují sametově hřejivé tóny kašmírového dřeva, zemitého vetiveru, pačuli a smyslného pižma. Neutralizuje pachy a vaše auto dlouhodobě provoní svěží a krásně intenzivní vůní.
Rozměry
12 x 6 cm, náplň 4 x 4 cm
Objem
3 g
Vůně
intenzivní, čistá, svěží, velmi smyslná, pudrová, květinová, dřevitá
Vhodné pro
osvěžení a provonění vzduchu v autě
Značka
Greenleaf
Země původu
USA
dostupnostskladem
Cena s DPH 169 Kč
Cena bez DPH 140 Kč

To nejlepší ze světa luxusních a designových vůní do auta. Správně zvolená vůně vás harmonicky naladí pokaždé, když usednete do auta a z vašich cest udělá nezapomenutelný zážitek. Příjemně provoní a zútulní interiér vašeho vozidla po dlouhou dobu.

Luxusní interiérové vůně americké značky Greenleaf s tradicí od roku 1975 jsou důkazem toho, že existují vysoce kvalitní a příjemné vůně s dlouhou intenzitou a mimořádnými vonnými kompozicemi.

Vonný osvěžovač vzduchu do auta Cashmeere Kiss je vyhledávaným a moderním společníkem na všech vašich cestách.

  • Vůně: krásná, čistá, svěží, velmi smyslná, pudrová, květinová, dřevitá
  • Tóny: hlava - citrusové plody, srdce - jasmín, růže, tělo - kašmírové dřevo, vetiver, pačuli, pižmo, vanilka
  • Roční období: ideální vůně pro použití po celý rok
  • Užití: čistota, svěžest, svůdnost, krása, láska, přitažlivost, romantika, smyslnost a erotika, oodanost, důvěra, relaxace, uvolnění, harmonizace, regenerace, posílení
  • Doba provonění: vonné osvěžovače do auta Greenleaf jsou napuštěné vysoce kvalitními 100 % vonnými oleji, včetně čistých přírodních výtažků.Ty zajišťují efektivní, pozvolný a maximální rozptyl vůně do celého interiéru automobilu. Intenzitu vůně regulujete výkonem ventilace a klimatizace vozu. Výdrž je od 1- 4 měsíců a závisí na tom, jak často používáte topení nebo klimatizaci.

Návod k použití: vůni jednoduše připevníte pomocí klipu do mřížky ventilace vašeho automobilu. Vůně se tak sama pozvolna uvolňuje do interiéru vašeho vozidla.

Alternativní zbožízobraz vše

Vůně do auta KISS IN THE RAIN
169 Kč
Vůně do auta SPRING DRESS
169 Kč
Vonný vosk WHITE COTTON
219 Kč
Vonný vosk SPRING DRESS
219 Kč
nahoru