Sametový vykuřovací polštář s kadidelnicí černý

>
Luxusní dekorativní vykuřovací polštář z bavlněného sametu, zdobený zlatými lemy. S vyjímatelnou keramickou kadidelnicí s mramorovým vzorem a bohatě zdobenou filigránovou pokličkou. Originální a zároveň praktická dekorace v orientálním stylu, která dozdobí a provoní každý interiér.
Rozměry
30 x 30 cm, ø 8,5 cm
Materiál
polštář z bavlněného sametu, miska keramika a mosaz
Barva
černá, zlatá
Vhodné pro
dekoraci interiéru a pozvolné vykuřování, čištění a provonění prostor
Vykuřování
všechny druhy pryskyřic, dřev, bylin, prášků a směsí
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 750 Kč
Cena bez DPH 620 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Orientální kadidelnice se vyznačují nádhernými, tepanými vzory a rytinami dle starých, původních předloh. Každý kousek je doslova sběratelský unikát a je ozdobou všech interiérů.

Sametový vykuřovací polštář s kadidelnicí černý:

  • sametový vykuřovací polštář s kadidelnicí je luxusní dekorační pomůckou k provonění a vyčištění interiérů, jehož design je inspirovaný královskými sultánskými paláci starého Orientu
  • polštář z měkkého balvněného sametu a bavlněnou výplní, zdobený zlatými lemy má uprostřed otvor, do kterého se vkládá keramická kadidelnice
  • samotná kadidelnice bílé barvy a mramorovým vzorem  je opatřena bezpečnostními nožkami, sítem z leštěné mosazi a bohatě zdobenou filigránovou pokličkou zlaté barvy
  • kadidelnici můžete používat i samostatně
  • s praktickým odnímatelným sítkem pro snadné čištění
  • vzácné vůně se jemně a pozvolna uvolňují do okolního prostoru
  • jednoduchá manipulace i údržba
  • kadidelnice je určena pro vykuřování na uhlíku

Návod k použití: Kadidelnici opatrně vložte do otvoru v polštáři. Vložte sítko na které kleštičkami umístěte zapálený uhlík. Jakmile se uhlík rožhaví přidejte zvolené vykuřovadlo (kadidlo, myrhu, agarové dřevo, ambru nebo oudové bakhoory). Přiklopte pokličkou a už si můžete užívat příjemné relaxace za doprovodu líbézné vůně. Vámi zvolenou vonnou substanci postupně doplňujte dle potřeby.

Po skončení vykuřování nechte kadidelnici zcela vychladnout a následně z ní opatrně vyjměte misku a odstraňte zbytky spáleného kadidla. Misku i sítko omyjte pod tekoucí vodou.

Samotný polštář lze prát v pračce při nízkých teplotách do 40 °C a žehlit také na nízké teploty.

Upozornění: Kadidelnice je opatřena keramickými nožičkami, které izolují žár z kadidelnice, ale pro zajištění větší bezpečnosti jí doporučujeme nenechávat hořet bez dozoru. V přítomnosti malých dětí a domácích zvířat nenechávejte rozhořenou kadidelnici nikdy bez dozoru.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Mastix CHIOS Řecko DELUXE velké slzy
109 Kč
Kadidlo OMÁN HOJARI WHITE ROYAL 20g
249 Kč
Kadidlo OMÁN SHAZRI PREMIUM 20g
89 Kč
Kadidlo ETIOPIE EXTRA PREMIUM 20g
109 Kč

Alternativní zboží

Minimalistická vykuřovací miska STROM ŽIVOTA
439 Kč
Minimalistická vykuřovací miska KVĚT ŽIVOTA
439 Kč
Kadidelnice vykuřovací miska ČAKROVÝ KALICH
520 Kč
Kadidelnice miska keramická BLACK MOON
169 Kč
nahoru