Vykuřovací šamanský vějíř WICCA

>
Ručně vyráběná šamanská pera a vějíře. Každý kus je unikátní originál, který nikde jinde nenajdete! Pera velkých ptáků představují během vykuřovacího rituálu svět světla, nebe a vzduchu. Za pomocí perutě rozdmýcháváme posvátný dým z vykuřovadla a směrujeme ho k očistě našich těl i prostor, které vykuřujeme. Šamanské perutě jsou zcela osobním rituálním nástrojem s magickou silou a pozitivní energií.
Rozměry
délka 26 cm
Materiál
papouščí peří a bezové dřevo
Barva
modrá, zelená, šedá
Vhodné pro
vykuřovací a šamanské obřady a rituály
Na prodej
přímo vyobrazený kus
Značka
original Vykuřovadla.cz
dostupnostna dotaz
Cena s DPH 950 Kč
Cena bez DPH 785 Kč

Již od dob starověkých kultur je známo, že ptáci jsou poslové proroctví. Keltové věřili, že jsou posly mezi Nebem a Zemí a že mohou dolétnout až na onen svět, a proto dokážou člověka varovat před nebezpečím a předpovídat budoucí události.

Podobnou sílu mají i jejich perutě. S jejich pomocí můžete působit v duchovním světě. Kdo je k tomu povolán, jako například mnozí indiánští šamani a léčitelé, může s jejich pomocí setřít perem i nemoc. S pomocí šamanských per a vonného dýmu ze zapáleného vykuřovadla můžete při vykuřovacím rituálu vyčistit své jemnohmotné energetické pole a uhladit auru.

Šamanská pera jsou silným a velmi magickým nástrojem, proto je třeba považovat je za nástroj čistě osobní! Je to váš nástroj, který rozptyluje posvátný vonný dým rovnoměrně a zároveň váš senzor pro nalezení jemných blokád v energetickém poli i váš spojenec s elementem Vzduchu.

Každý z našich vějířů je zcela jedinečný unikát, vyráběný ručně na zakázku. Do jejich výroby je promítnuta krásná, čistá energie, která je velmi silně spojená s Matkou Zemí. Všechny použité materiály jsou přírodní a energeticky očištěné. Každý vějíř má svůj osobitý příběh, který je podpořen energií místa, kde vzniknul, druhem použitého dřeva a peřím jednotlivých ptáků.

Vykuřovací šamanský vějíř WICCA:

  • jedinečný a zcela neopakovatelný originál - na prodej je přímo vyobrazený kus
  • ruční práce a čistě přírodní materiály
  • vějíř ze vzácných papouščích per, zdobený jutovým provázkem
  • rukojeť z bezového dřeva je doleštěná propolisovou tinkturou a včelím voskem
  • s vypálenými energetickými symboly WICCA a spirála
Použití šamanských per -- vějířů při vykuřování:
  • prastarý magický nástroj, symbol větru, svobody, volnosti, lehkosti, plynutí a nespoutanosti naší duše
  • umožňuje naše spojení s duchovním světem
  • lze s ním odehnat negativní energie z těla i čištěných prostor a přivolat zpět dobré zdraví a čistou, pozitivní energii
  • používá se i při zasvěcovacích a slavnostních obřadech

Náš tip: Pokud jste si již vybrali a zakoupili své pero, zasvěťte ho nejprve ke své práci pomocí malého žehnacího rituálu. 

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací šamanský vějíř SPIRÁLA
950 Kč
Vykuřovací šamanský vějíř SPOJENÍ DUŠE
895 Kč
Vykuřovací šamanský vějíř LORI
920 Kč
Vykuřovací šamanský vějíř STROM ŽIVOTA
800 Kč
Vykuřovací šamanský vějíř DRUID
890 Kč
nahoru