Vykuřovací šamanský vějíř STROM ŽIVOTA

>
Ručně vyráběná šamanská pera a vějíře. Každý kus je unikátní originál, který nikde jinde nenajdete! Pera velkých ptáků představují během vykuřovacího rituálu svět světla, nebe a vzduchu. Za pomocí perutě rozdmýcháváme posvátný dým z vykuřovadla a směrujeme ho k očistě našich těl i prostor, které vykuřujeme. Šamanské perutě jsou zcela osobním rituálním nástrojem s magickou silou a pozitivní energií.
Rozměry
délka 28 cm
Materiál
kohoutí pera, bezové dřevo
Barva
hnědá, šedá, zelená
Vhodné pro
vykuřovací a šamanské obřady a rituály
Na prodej
přímo vyobrazený kus
Značka
original Vykuřovadla.cz
dostupnostna dotaz
Cena s DPH 800 Kč
Cena bez DPH 661 Kč

Již od dob starověkých kultur je známo, že ptáci jsou poslové proroctví. Keltové věřili, že jsou posly mezi Nebem a Zemí a že mohou dolétnout až na onen svět, a proto dokážou člověka varovat před nebezpečím a předpovídat budoucí události.

Podobnou sílu mají i jejich perutě. S jejich pomocí můžete působit v duchovním světě. Kdo je k tomu povolán, jako například mnozí indiánští šamani a léčitelé, může s jejich pomocí setřít perem i nemoc. S pomocí šamanských per a vonného dýmu ze zapáleného vykuřovadla můžete při vykuřovacím rituálu vyčistit své jemnohmotné energetické pole a uhladit auru.

Šamanská pera jsou silným a velmi magickým nástrojem, proto je třeba považovat je za nástroj čistě osobní! Je to váš nástroj, který rozptyluje posvátný vonný dým rovnoměrně a zároveň váš senzor pro nalezení jemných blokád v energetickém poli i váš spojenec s elementem Vzduchu.

Každý z našich vějířů je zcela jedinečný unikát, vyráběný ručně na zakázku. Do jejich výroby je promítnuta krásná, čistá energie, která je velmi silně spojená s Matkou Zemí. Všechny použité materiály jsou přírodní a energeticky očištěné. Každý vějíř má svůj osobitý příběh, který je podpořen energií místa, kde vzniknul, druhem použitého dřeva a peřím jednotlivých ptáků.

Vykuřovací šamanský vějíř STROM ŽIVOTA:

  • jedinečný a zcela neopakovatelný originál - na prodej je přímo vyobrazený kus
  • ruční práce a čistě přírodní materiály
  • vějíř z kohoutích per
  • rukojeť z bezového dřeva je doleštěná propolisovou tinkturou a včelím voskem
  • s vypáleným energetickým symbolem Strom života, který vějíří propůjčuje svou magickou sílu a energii
Použití šamanských per -- vějířů při vykuřování:
  • prastarý magický nástroj, symbol větru, svobody, volnosti, lehkosti, plynutí a nespoutanosti naší duše
  • umožňuje naše spojení s duchovním světem
  • lze s ním odehnat negativní energie z těla i čištěných prostor a přivolat zpět dobré zdraví a čistou, pozitivní energii
  • používá se i při zasvěcovacích a slavnostních obřadech

Náš tip: Pokud jste si již vybrali a zakoupili své pero, zasvěťte ho nejprve ke své práci pomocí malého žehnacího rituálu. 

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Šalvěj bílá vykuřovadlo 20g
147 Kč
Kopál černý NEGRO PREMIUM vykuřovadlo PERU
99 Kč
Dračí krev AA kvalita 10g
183 Kč
PALO SANTO pryskyřice 20g
168 Kč
nahoru