Vonná votivní svíčka WHITE COTTON

Sluncem provoněné, hedvábně nadýchané bavlníkové květy, svěží a čisté tóny zelených citrusů a něžné bílé květy. Kdo by takové okouzlující vonné kompozici odolal? Aromatická votivní svíčka Bílá bavlna vdechne do vašich interiérů svěží závan hebkosti a dokonalé čistoty. Nechte se rozmazlovat harmonickou vůní jemného luxusu.
Rozměry
5 x 5 cm
Země původu
USA
Doba hoření
až 15 hod.
dostupnostskladem
Cena s DPH 79 Kč
Cena bez DPH 65 Kč

Vonná votivní svíčka White Cotton - Bílá bavlna, se pyšní prvotřídní kvalitou a jedinečnou vonnou kompozicí. Je součástí kolekce Welcome Home od světoznámého výrobce luxusních vůní pro domácí použití, americké firmy Bridgewater Candle.

Aromatické votivní svíčky jsou menší a levnější variantou, takovým „testerem“ k velkým a luxusním svíčkám v dekorativních dózách. Můžete si tak nejprve vyzkoušet a ujistit se, že vámi vybraná vůně je pro vás ta pravá. Zajistí vašemu interiéru až 15 hodin nádherné a syté vůně. Votivní svíčky jsou i milým a malým voňavým dárkem, kterým potěšíte každého!

  • Vůně: čistá, svěží, jemná, příjemně balzamická, květinová
  • Tóny: hlava - zelené citrusy, srdce - bílá bavlna, tělo - hladké bílé květy
  • Roční období: ideální vůně na jaro a léto, ale hodí se po celý rok
  • Interiérový styl: romantický, středomořský, hygge
  • Užití: čistota, svěžest, svůdnost, krása, láska, přitažlivost, romantika, smyslnost a erotika, oodanost, důvěra, relaxace, uvolnění, harmonizace, regenerace, posílení

Složení: vonné svíčky Bridgewater jsou vyrobeny z čistě přírodního, organického sójového vosku, šetrného k životnímu prostředí. Obsahují jemné esenciální a 100 % přírodní oleje nejvyšší kvality. Jsou nedráždivé, netoxické a netestované na zvířatech. Relaxujte s pocitem, že jste přispěli k tomu, aby naše příroda zůstala krásná!

Návod k použití: votivní svíčku vyjměte z dárkové krabičky a vložte ji do vhodného svícnu nebo ozdobného kalíšku ze skla, keramiky apod. Votivky jsou vyrobeny tak, že se roztékají, proto je nikdy nezapalujte volně bez svícnu. Dekorativnějšího a efektnějšího provonění dosáhnete zapálením 2 - 3 votivek najednou. Každý kalíšek se svíčkami můžete umístit jinam a zajistit si tak rovnoměrné provonění vašeho interiéru. Navíc budou i příjemnou ozdobou, které navodí útulnou a teplou atmosféru.

Alternativní zboží

Luxusní dlouhé vonné tyčinky MIDNIGHT ROSE 34 cm
270 Kč
Vůně do auta CASHMERE KISS
169 Kč
Vonná svíčka PINK ROMANCE skořice a pomeranč
225 Kč
Vánoční vůně do auta TREE TREK
169 Kč
nahoru