Limitovaná vykuřovací směs NOVÝ ROK ve skle

>
NOVINKA! Speciálně pro vás namíchaná limitovaná vykuřovací směs novoročního kadidla, které vám pomůže úspěšně vkročit do nového roku 2020. Líbezná vůně novoroční směsi očistí vás i vaše domovy od ulpělých negativních energií a navodí ideální prostředí pro to, abyste měli šťastný, úspěšný a prosperující celý nový rok. Jejím prostřednictvím si můžete stanovit své záměry, plány a předsevzetí, nebo splnit své sny a touhy.
Rozměry
60 ml
Materiál
skleněná dóza s korkovým uzávěrem
Složení
Palo Santo, kadidlo, myrha, zlato, mořská sůl, ambra, jmelí aj.
Vhodné pro
lásku, ochranu, štěstí, radost, hojnost a prosperitu
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, el. kadidelnice, pícka, plátek mica
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostna dotaz
Cena s DPH 198 Kč
Cena bez DPH 164 Kč

Vážení a milí přátelé,

děkujeme Vám za Vaši laskavou přízeň a podporu v minulém roce! Společně s námi šíříte lásku, štěstí a světlo. Jste pro nás nejen zdrojem inspirace, ale dodáváte nám chuť a radost do další práce. Velice si toho ceníme, a proto jsme speciálně pro Vás namíchali naší limitovanou vykuřovací směs novoročního kadidla, které Vám pomůže úspěšně vkročit do nového roku 2020! 

Líbezná vůně "novoroční směsi" očistí Vás i Vaše domovy od ulpělých negativních energií a navodí ideální prostředí pro to, abyste měli šťastný, úspěšný a prosperující celý nový rok. Jejím prostřednictvím si můžete stanovit své záměry, plány a předsevzetí, nebo splnit své sny a touhy.

Můžete tak učinit za pomoci malého voňavého rituálu:

Najděte si klidnou chvilku, udělejte si pohodlí a několikrát se zhluboka nadechněte. Poté zapalte novoroční vykuřovací směs a na papír si při tom sepisujte vše, co chcete v tomto roce dosáhnout, získat, nebo změnit. Hledáte lásku, zdraví, finanční stabilitu, přátelství, radost, dobrodružství? Pište jasně, stručně a obecně -- vesmír Vám přinese to, co je pro Vás nejlepší. A naše kadidlová směs je pečlivě namíchána tak, aby Vám k tomu dopomohla.

Během rituálu lze použít i následující afirmaci:

"Bože a Bohyně, Matko Země a Otče Stvořiteli ze srdce Vám děkuji za vše, co mám a čeho se mě v mém životě dostává. Pomocí Vzduchu čistím minulost a připravuji se na úspěšný a prosperující nový rok 2020. Nechť toto posvátné kadidlo naplní vzduch a odvane vše negativní. (Představujte si při tom, jak vše negativní opouští vaše energetické pole). Pomocí Ohně připravuji budoucnost a připravuji se na prosperující rok 2020. (Můžete si u toho zapálit svíčku a představovat si, jak oheň přináší světlo, lásku, energii a radost do Vaší budoucnosti). Pomocí Vody vitalizuji budoucnost. (Napijte se čisté vody ze sklenice a vizualizujte si, jak vás voda čistí, oživuje, posiluje a energetizuje). S pomocí Země a jejích vzácných darů v podobě tohoto kadidla vítám prosperující nový rok 2020. Pro nejvyšší dobro. Tak, ať to je. Děkuji."

Na závěr poděkujte všem elementům za jejich přítomnost a pomoc a propusťte je tak, že 3x poklepete na podlahu.

Vykuřovací směs Nový rok:

  • limitovaná edice ze zimní kolekce -  vyrobena v omezeném počtu kusů
  • nabídka platí pouze do vyprodání  skladových zásob
  • jiskřivá, zářivá, slunečná, mnohovrstvá a příjemně balzamická slavnostní vůně
  • nechybí v ní dary Tří králů právě narozenému Ježíšovi: zlato, myrha a kadidlo
  • originální a jedinečná receptura od Vykuřovadla.cz - vůně je složená z 21 druhů vzácných kadidel včetně zlatého, pryskyřic, dřev a bylin a je doplněná mořskou solí pro očistu a ochranu, 100 % přírodními BIO esenciálními oleji růže damašské, tonkových bobů, bergamotu a petitgrainu
  • podporuje vaše touhy, sny, plány, záměry a předsevzetí 
  • navozuje slavnostní a harmonickou novoroční atmosféru.
  • čistí a ochraňuje vaše domovy a zanechává je nádherně provoněné

Kolekční vůně z limitované edice jsou ekologicky*, vkusně a tématicky baleny do skleněných lahviček s korkovým uzávěrem. Skvěle se tak hodí jako dárek pro všechny milovníky a sběratele těch nejčistších přírodních vůní z celého světa.

*sklo je zcela přírodní produkt, zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí

Přejeme Vám úspěšnou plavbu klidnými vodami roku 2020 a ať vám vlny příjemných vůní přinášejí jen samou radost, štěstí, lásku, zdraví a spokojenost po celý rok i život!

Alternativní zbožízobraz vše

Přenosná elektrická kadidelnice na USB
1 190 Kč
Kadidlo OMÁN HOJARI GREEN SUPERIOR medical grade 20g
269 Kč
nahoru