Vonný esenciální olej ORIENTAL SPICE

Svátečně laděná kompozice vonného oleje Orientální koření s pikantně kořeněným aroma exotického badyánu, smyslné skořice, hřejivého muškátového oříšku a lehounkým nádechem hřebíčku s bílým zázvorem. Kouzelná vůně dálek, která vás zahřeje, potěší a vaše domovy naplní nádhernou, orientální vůní.
Objem
12 ml
Vhodné pro
slavnostní a sváteční provonění, podzim, zima, vánoce
Země původu
Velká Británie
Vykuřování
aromalampa
Vůně
orientální, smyslná, pikantní, kořeněná, sladká
Značka
Ashleigh & Burwood London
dostupnostskladem
Cena s DPH 150 Kč
Cena bez DPH 124 Kč

Vonný esenciální olej je součástí prvotřídní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood, která je velice žádanou a vysoce ceněnou špičkou mezi světovými výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

Vůně: orientální, pikantně kořeněná, gurmánská, sladká, slavnostní

Tóny: pikantní aroma badyánu, s harmonicky sladěnými a hřejivými tóny muškátového oříšku, čerstvé skořice, nádechem hřebíčku a bílého zázvoru

Roční období:  podzim, zima, vánoce. Tuto slavnostní vonnou kompozici můžete používat po celý rok, ale ideálním časem jsou především chladnější podzimní a zimní dny - je to vůně, která vás povzbudí, doplní životní sílu a vnese novou, pozitivní energii

Interiérový styl: vhodný k provonění všech interiérů - bytů, domů, kanceláří, obchodů, masážních salonů apod. Lze jej používat v aromalampách a vonných kamenech, nebo přidávat do podpourri.

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Vyrobeno: Velká Británie

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Aromalampa PINK FLOWERS
158 Kč
Aromalampa ROSE FLOWERS
158 Kč
Aromalampa WHITE FLOWERS
158 Kč
Aromalampa Květ života černá
410 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vonný esenciální olej TEA ROSE
150 Kč
Vonný esenciální olej CHRISTMAS SPICE
150 Kč
Vonný esenciální olej WHITE CHRISTMAS
150 Kč
Vonný esenciální olej CHAMPAGNE NŐEL
150 Kč
Vonný esenciální olej ROSE & WHITE OUD
150 Kč
nahoru