Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu ŠTÍR

Magická vykuřovací směs Štír z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Směsí Štír vykuřujte pro povzbuzení vášně, posílení vůle, odhodlání a vytrvalosti. Vyvážená vonná kompozice, která dokonale vyrovnává emoce a má silné regenerační schopnosti. Tajemná a balzamická vůně černého kopálu proniká do hlubin duše a odhaluje tam skrytá tajemství. Nasládlá myrha se špetkou dračí krve poskytuje ochranu, smyslný mošus a pikantní pačule zvyšují charisma, přitažlivost a sexualitu.
Váha
20 g
Složení
černý kopál, myrha, dračí krev, pižmo, pačuli aj.
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, pícka, el. kadidelnice
Vůně
mysteriózní, hluboká, sladce podmanivá, bylinná, kořeněná, smyslná
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 109 Kč
Cena bez DPH 90 Kč

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

ŠTÍR (SCORPIO)

24. říjen -- 22. listopad

Element: Voda

Planeta: Mars a Pluto

Den: úterý, číslo: 9

Kvality: negativní, introvertní a pevné znamení

Polarita: jinová, ženská

Barvy: kovové a studené odstíny, černá, šedá, modrá, zelená, brčálová, karmínově rudá

Kameny: obsidián, onyx, černý turmalín, hematit, křišťál, měsíční kámen, malachit, akvamarín

Když Slunce vstoupí do znamení Štíra, životní síla ustupuje do temného podzemí. Listí na stromech ubývá a nad přírodou se vznáší tajuplný stín zániku. Štír vládne, když slavíme Dušičky a jeho síla odhaluje tajemství života i smrti. Růst se zastavuje a v klidu čeká na teplejší a jasnější dny. I pod zemí však zůstává naživu, regeneruje svou energii a vnitřní zdroje tak, aby se mohly v plné síle probudit opět na jaře. Štíři čerpají z této skryté hloubky svou neomezenou energie, kterou aplikují na libovolné zaměření s maximálním úsilím a odhodláním.

Štíři jsou nejzáhadnější a nejsilnější znamení zvěrokruhu. Po dobu své vlády vám otevřou dveře k mysteriózním tajemstvím, ukrytým hluboko v přírodě, v životě i vaší duši.

Zrozenci ve znamení Štíra jsou plní energie, odvahy, sexuality, vášně, silných emocí, dobře vyvinuté intuice, touhy po moci a pevné vůle. Navenek působí sice klidně a vyrovnaně, ale v jejich nitru vládnou intenzivní pocity, které v nich přetrvávají dlouhou dobu. Štír si umí počkat na tu správnou chvíli, kdy vám je zcela nečekaně vrátí zpět. Štíři berou vše příliš vážně. Jejich citové projevy se pohybují v krajních extrémech: buď černá nebo bílá, pozitivní nebo negativní. Umějí být přátelští, laskaví a vřelí, ale jakmile zaujmou negativní stanovisko, dokážou být chladní, zamlklí a někdy i krutí. Je velmi obtížné rozpoznat, co se děje pod jejich povrchem a těžko odhadnete jejich reakce.

Štíři patří k nejduchovnějšímu znamení, kterému jsou přisuzovány čtyři zvířecí atributy: Had, Štír, Fénix a Orel. Had představuje manipulaci, objevování skrytých tajemství druhých a využívání lidských slabostí. Štír je žárlivý, podezíravý a mstivý. Fénix je symbolem znovuzrození, Orel představuje nejvyšší duchovní úroveň.

Slabiny: Štíři nedávají své pocity a emoce najevo a chrání se navenek neproniknutelnou zdí. Nikdy se nepřiznají ke své zranitelnosti, nebo slabosti. Chtějí proniknout hluboko do tajemství, nebojí se smrti ani žádných duchů. Pokud jsou jejich energie zablokovány, mohou se ztotožnit s temnými aspekty života a aplikovat je s naprostým odhodláním a pevnou vůlí na negativní cíle. Zdá se však, že Štír musí jít před svým osobním „peklem“ a čelit svým vnitřním démonům, než se může znovu, jako Fénix, zrodit a vstát z popela. Očištěný a připravený vzlétnout jako Orel k nebesům. Využije-li k rozpoznání a transformaci svých stinných stránek pozitivních aspektů Merkuru a Uranu, může se stát nejlepší možnou verzí sám sebe.

Magické užití vykuřovací směsi Štír:

Pluto: ochrana, očista, transformace, zasvěcení, duchovní zrození, šamanské cesty, propuštění minulosti včetně emocionálních zranění a bolestí

Mars: oheň, bojovnost, síla, vůle, odvaha, odhodlání, vytrvalost, houževnatost, věrnost, vášeň, schopnost regenerace

Voda: citlivost, vnímavost, představivost, emoce, péče, moudrost, láska, psychické síly, intuice, soucit, citová hloubka

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Kadidelnice OMAN SULTAN pro jemné vykuřování
599 Kč
Kadidelnice OMAN ROYAL pro jemné vykuřování
399 Kč
Vykuřovací pícka keramická INKA BÍLÁ
949 Kč
Vykuřovací pícka keramická INKA ČERNÁ
949 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BERAN
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BÝK
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BLÍŽENCI
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu RAK
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu LEV
109 Kč
nahoru