Přenosná elektrická kadidelnice na USB

>
Elektrickou příruční kadidelnici můžete mít, stejně jako mobilní telefon, neustále u sebe. Užijte si své oblíbené vůně, kdykoliv chcete! Je to tak snadné a jednoduché. Kadidelnici si nabijete přes USB kabel a pak jí můžete nosit sebou, třeba v kabelce a použít jí kdykoliv pocítíte potřebu osvěžit a uvolnit svou mysl, doplnit energii, nebo se jen tak provonět.
Rozměry
11.5 x 5 x 11.5cm
Materiál
plast + slitina kovů
Barva
černá a zlatá
Vhodné pro
všechny druhy vykuřovadel, pryskyřice, dřeva, směsi, byliny, vonné vosky a olej
Funkce
přenosná elektrická kadidelnice
dostupnostskladem
Cena s DPH 1 290 Kč
Cena bez DPH 1 066 Kč

Chcete mít svou oblíbenou vůni stále u sebe a použít jí kdekoliv a kdykoliv potřebujete?

Pak právě pro vás je přenosná příruční elektrická kadidelnice tou správnou volbou!

Přenosná kadidelnice se snadno nabíjí pomocí USB kabelu a představuje zcela nový, revoluční a moderní způsob komfortního vykuřování.

Vložením malého kousíčku vonné přírodní substance v podobě vzácných dřev a dřevěných Bakhoor směsí do přenosné kadidelnice můžete očistit, provonět a zharmonizovat sebe i svůj okolní prostor, ať jste kdekoliv. Např. na cestách, v práci, v autě, čekárně, hromadné dopravě, na návštěvě, doma, před spaním atd. Stačí jen několikrát zmáčknout tlačítko a hned vás zahalí obláček uklidňující a euforizující vůně, která uvolní a pročistí vaší auru i mysl.

Jak funguje přenosná elektrická kadidelnice a k čemu slouží?

Princip je velmi jednoduchý, stejně tak obsluha i manipulace. Přenosná kadidelnice funguje stejně, jako klasická elektrická kadidelnice, která zahřívá přírodní vonnou substanci pomocí keramické topné spirály. Dosahuje teploty až 400 ° C, přičemž nepracuje přímo s plameny, takže vzniklý dým si zachová svou pravou přírodní podstatu a pomalu se uvolňuje i rozvíjí v celé své kráse. Můžete si tak vychutnat dokonalý a zcela čistý aromaterapeutický zážitek. 

  • během hoření vydává jen velmi málo kouře a vy si tak naplno užijete nejen krásných vůní, ale i jejich skvělých relaxačních a účinků
  • je ekologicky nejčistším, nejšetrnějším a nejúčinnějším způsobem vykuřování a přírodní parfemece
  • užití: k osobní parfemaci, parfemaci vlasů a oděvů, uvolnění a uklidnění mysli, očištění a provonění vzduchu, k ostranění negativních energií, k harmonizaci a relaxaci, pro klidný spánek
  • důležité upozornění: ke spalování v přenosné elektrické kadidelnici se hodí pouze určité druhy vykuřovadel, které uvádíme níže. Jiné druhy vykuřovadel používat rozhodně nedoporučujeme! Do kadidelnice nikdy nedávejte sypké, práškové, tekuté, pryskyřičné a bylinné druhy.
  • vhodná pro vykuřování: agarové (oudové) dřevo, santalové dřevo, Palo Santo, styrax, cedrové dřevo, guajakové dřevo, quasijové dřevo, Bódhi tree dřevo, dřevěné směsi Bakhoor
  • kadidelnice je lehká a příjemná do ruky, snadno se vejde i do relativně malé kabelky, nebo příručního zavazadla
  • nabíjí se pomocí USB kabelu - při každodenním používání vydrží na jedno nabití cca týden
  • balena v dárkovém boxu
  • obsahuje příslušenství: luxusní sametový váček, dávkovací pinzetku, kartáček na čistění, USB kabel, český a anglický návod k použití

Náš tip: Osobně nosím ruční kadidelnici všude sebou. Obvykle v ní mám oudové dřevo, nebo některý z oudových bakhoorů, protože tuhle vůni prostě miluji! Už mnohokrát jsem tak na cestách pomocí této zázračné vůně uklidnila unavené a podrážděné malé děti. A naše obě kočky jí doslova milují. Pokaždé, když voním sebe, přijdou si také pro pár nádechů - 2-3x jim kouřem ovoním čumáčky a jsou zcela blažené.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

OUD SOVEREIGN - agarové dřevo PREMIUM QUALITY 5g
180 Kč
OUD SULTAN - agarové dřevo PREMIUM QUALITY 5g
180 Kč
OUD AL SHEIKH - agarové dřevo PREMIUM QUALITY 5g
180 Kč
Cedrové dřevo 20g
82 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vánoční vonný difuzér WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE 200 ml
1 500 Kč
Limitovaná vykuřovací směs KOUZLO VÁNOC ve skle
189 Kč
Kadidelnice litinový KOTLÍK PENTAGRAM velký
1 220 Kč
Kadidelnice litinový KOTLÍK PENTAGRAM malý
489 Kč
nahoru