Kadidlo OMÁN HOJARI GREEN SUPERIOR medical grade 20g

>
Zelené ománské kadidlo z prvního sběru v kvalitě SUPERIOR patří mezi nejkvalitnější a nejvíce ceněné kadidlo na světě. Pochází z nejlepší lokality v Salalahu. Kadidlo nese označení Medical Grade a vyznačuje se krásnou zelenou barvou, velkými slzami a nádhernou, svěží vůní citrusových plodů a dřevitých balzamických akordů. Vyzkoušejte jeho skvělé čistící, hojivé i léčivé účinky!
Váha
20 g
Země původu
Sultanát Omán
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, pícka, el. kadidelnice, plátek mica
dostupnostskladem
Cena s DPH 269 Kč
Cena bez DPH 222 Kč

Zelené kadidlo GREEN HOJARI SUPERIOR z Ománu je po sultánském Royal druhým nejvzácnějším a nejkvalitnějším kadidlem na českém i světovém trhu. A to zcela právem!

Proč je zelené kadidlo s přívlastkem Superior tak vzácné a mimořádné? 

Zelené kadidlo je produktem mladých stromů kadidlovníku pravého. Na první pohled vidíte zřetelný rozdíl oproti jiným druhům kadidel. Jednotlivé krystalky, připomínající malé drahokamy, jsou mnohem větší, mají krásnou, smaragdově zelenou barvu a nadpozemskou vůni se svěžími tóny citrusových plodů a hořkého grapefruitu, odrážející se na balzamickém pozadí vzácných dřev a nasládlé pryskyřice.

Nejkvalitnější zelené kadidlo na světě pochází z okolí města Salalah, ležícího v provincii Dhofar v jižní oblasti sultanátu Omán a má přívlastek ROYAL, neboli královské. Tento jemný druh kadidla obsahuje vysokou koncentraci esenciálních olejů s intenzivní a balzamickou vůní. Sklízí se pouze 2x do roka (na jaře a na podzim) z vrcholků stromů kadidlovníků, kde rostou nejnovější a nejbohatší větve.

Převážná část tohoto zeleného kadidla putuje přímo do sultánského paláce pro osobní spotřebu vládce Sultána Kabuse a jeho rodiny. Z těchto důvodů je nejen velmi vzácné, ale i velmi drahé a jeho nabídka je omezená. Salalahské zelené kadidlo se do volného prodeje skoro nedostává - na trhu se ho objeví vždy jen malé množství, které je téměř okamžitě vyprodané.

Druh kvality SUPERIOR se od svého bratříčka ROYAL mnoho neliší. Kvalita je stále mimořádně vysoká a jeho blahodárné účinky jsou skoro stejné, jako u sultánského kadidla Royal. Liší se jen vůní a chutí. Superior je o něco více citrusový, hořčejší a dřevitější.

Přednosti a účinky zeleného GREEN HOJARI SUPERIOR kadidla:

 • jedinečná lokalita, způsob sklizně a zpracování, které je přísně kontrolováno ománským ministerstvem zemědělství, zaručují tomuto mimořádnému druhu kadidlové pryskyřice hned několik přívlastků:

         SUPERIOR GRADE -- nejvyšší (prvotřídní) kvalita

          certifikaci 100 % ORGANIC

          klasifikaci „MEDICAL GRADE -- lékařská třída“, což znamená, že je dostatečně vysoká pro použití za účelem zlepšení zdraví.

 • pryskyřice zeleného kadidla je měkká -- můžete do ní rýpnout nehtem a i jí snadno rozlomit. Pro celkové posílení imunity a na podporu trávení a zažívání jí můžete žvýkat stejně, jako žvýkačku, uvařit si z ní čaj, nebo nechat pár krystalků rozpustit ve vodě. Vznikne vám osvěžující limonáda mléčné barvy, kterou můžete 1x -- 2x do týdne popíjet, nebo jí kloktat při bolestech v krku.
 • zelené kadidlo lze samozřejmě používat i k vykuřování, ale vzhledem k jeho vzácnosti a mimořádným účinkům slouží převážně k výrobě nejkvalitnějších parfémů, kosmetických produktů, léčivých mastí a 100 % kadidlového oleje
 • kadidlo Green Hojari Superior při vykuřování vydává komplexní a intenzivní citrusovou vůni, ve které rozpoznáte jemné noty vzácných dřevin a sladce balzamické pryskyřice, které potěší i ty nejnáročnější znalce kadidla
 • vyznačuje se silnými očistnými a dezinfekčními účinky - krásně vyčistí atmosféru, fyzické tělo, duši i mysl
 • léčí, hojí, uklidňuje, ulevuje od stresu, nervozity a napětí
 • vyvolává pocity čistoty, svěžesti, pozitivní energie a dokonalé harmonie
 • stimuluje ducha, rozšiřuje vědomí, jeho vonný dým vám navodí spojení s Bohem skrze, který k němu můžete vysílat své modlitby
 • používejte pro obřadné, očistné, ochranné, léčivé a meditační vykuřování
 • čistě organické, sklízené za nejlepších možných růstových podmínek pro kadidlo na světě
 • dovážíme přímo z Ománu

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Kadidelnice OMAN SULTAN pro jemné vykuřování
640 Kč
Vykuřovací pícka keramická INKA ČERNÁ
949 Kč
Vykuřovací pícka keramická INKA BÍLÁ
949 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Kadidlo ETIOPIE EXTRA PREMIUM 20g
109 Kč
Vánoční vonný difuzér WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE 200 ml
1 500 Kč
Limitovaná vykuřovací směs KOUZLO VÁNOC ve skle
189 Kč
Limitovaná vykuřovací směs NOVÝ ROK ve skle
198 Kč
Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky KADIDLO extra dlouhé
265 Kč
nahoru