PLUMÉRIE GREEK BAKHOOR vonná směs kadidel

>
Plumérie - řecký bakhoor je čistě přírodní, luxusní vonná vykuřovací směs složená z nejlepších druhů kadidel, vzácných dřev a drahých esenciálních olejů. Je skutečným parfémovým skvostem mezi vykuřovadly. Omamně vonící kompozice z květinových tónů indické plumérie, balzamického kadidla a exotického ovoce naplní vaše prostory nejen krásnou vůní, ale i svěží čistotou a dokonalou harmonií.
Rozměry
5x4 cm
Váha
cca 10g
Země původu
Řecko
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, pícka, el. kadidelnice, plátek mica
dostupnostskladem
Cena s DPH 129 Kč
Cena bez DPH 107 Kč

Řecké chrámové pasty (obdoba arabských bakhoorů) jsou tradiční, ručně vyráběné vonné směsi určené ke slavnostnímu, obřadnému a parfemačnímu vykuřování v řeckých chrámech, klášterech, kostelích, svatyních, ale i běžných domácnostech. Pro jejich mimořádné voňavé a očistné účinky a zcela jedinečné, originální vonné kompozice jsou Řeky velmi oblíbené a hojně používané při vzácných příležitostech, jakou jsou zasnoubení, svatby, narození, rodinné oslavy apod.

Kadidlové pasty se vyrábějí podobným způsobem, jako řecká chrámová kadidla - mnichy na řeckém poloostrově Athos. Skládají se z čistě přírodních surovin, kde hlavní složkou je vždy směs z arabských kadidel a myrhy nejvyšší a nejčistší kvality. K této směsi se přidávají pečlivě vybrané a velice vzácné vonné substance -- esenciální oleje, pryskyřice, vonná dřeva a byliny. Každá receptura je zcela originální a tajná, pečlivě uchovávaná a předávaná z generace na generaci. Jsou to taková malá umělecká dílka - doslova parfémové skvosty.

Plumérie (Nag Champa) Greek Bakhoor:

 • při vykuřování vydává, hlubokou, delikátní a smyslnou vůni plnou květinových tónů vzácné indické plumérie (Nag Champa), které se plně rozvinou na jemném, sladce balzamickém a orientálním pozadí nejlepšího ománského a eritrejského kadidla
 • podmanivá a omamně opojná vůně této dokonale vyvážené směsi má velmi měkký a příjemný kouř s blahodárnými účinky na psychiku
 • ulevuje od bolesti hlavy, křečí, napětí ve svalech a krční páteři
 • osvěžuje a harmonizuje tělo, duši, ducha i mysl
 • odstraňuje stres, nervozitu, vyčerpání, negativní myšlenky a vnáší světlo, štěstí, radost i úspěch do vašeho života
 • skvěle se hodí pro každodenní i slavnostní, ceremoniální, meditační a obřadní vykuřování
 • krásně provoní, očistí a ochrání váš prostor a navodí pocity dokonalé uvolněnosti a blaženosti
 • kadidlové pasty jsou dobarvovány přírodními minerálními barvivy -- micou a každá jednotlivá barva příznivě působí na vaše energetická centra -- čakry.
 • žlutá barva čistí, posiluje, energetizuje, otevírá a harmonizuje třetí čakru Solar Plexus (znamení horoskopu Beran a Lev)
 • účinky: očista a ochrana, pozitivní energie, uvolnění, relaxace, spokojenost, sebepřijetí, spontánnost, láska, děti, rodina, vztahy, radost, štěstí, soucit, pokora, laskavost, klid a mír, meditace, oslava života

  Náš tip

  Vonné směsi se ideálně hodí ke každodennímiu pozvolnému čištění a provonění vás i vašich prostor.  K dosažení nejlepšího vonného efektu je vykuřujte v elektrických kadidelnicích a vykuřovacích píckách - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Pokud spalujete na uhlíku, pak je dobré používat plátky mica a rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická INKA ČERNÁ
949 Kč
Kadidelnice OMAN SULTAN pro jemné vykuřování
640 Kč
ABALONE velká vykuřovací mušle na stojánku
573 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Směs kadidel BAZILIKA 20g
119 Kč
Směs kadidel PONTIFICAL 20g
119 Kč
Směs kadidel ARCHANDĚL GABRIEL 20g
119 Kč
nahoru