SPARTA GREEK BAKHOOR vonná směs kadidel

>
Sparta - řecký bakhoor je čistě přírodní, delikátní vonná vykuřovací směs složená z nejlepších druhů kadidel, vzácných dřev a drahých esenciálních olejů. Je skutečným parfémovým skvostem mezi vykuřovadly. Emotivní ztvárnění vůně exotických bílých květů jasmínu a gardénie, smyslné vanilky a balzamického kadidla se vyznačuje naprosto unikátní inspirativností. Parfémový bakhoor Sparta byl stvořen na počest pravdy, síly, krásy, lásky a tvořivosti.
Rozměry
5x4 cm
Váha
cca 10g
Země původu
Řecko
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, pícka, el. kadidelnice, plátek mica
dostupnostskladem
Cena s DPH 129 Kč
Cena bez DPH 107 Kč

Řecké chrámové pasty (obdoba arabských bakhoorů) jsou tradiční, ručně vyráběné vonné směsi určené ke slavnostnímu, obřadnému a parfemačnímu vykuřování v řeckých chrámech, klášterech, kostelích, svatyních, ale i běžných domácnostech. Pro jejich mimořádné voňavé a očistné účinky a zcela jedinečné, originální vonné kompozice jsou Řeky velmi oblíbené a hojně používané při vzácných příležitostech, jakou jsou zasnoubení, svatby, narození, rodinné oslavy apod.

Kadidlové pasty se vyrábějí podobným způsobem, jako řecká chrámová kadidla - mnichy na řeckém poloostrově Athos. Skládají se z čistě přírodních surovin, kde hlavní složkou je vždy směs z arabských kadidel a myrhy nejvyšší a nejčistší kvality. K této směsi se přidávají pečlivě vybrané a velice vzácné vonné substance -- esenciální oleje, pryskyřice, vonná dřeva a byliny. Každá receptura je zcela originální a tajná, pečlivě uchovávaná a předávaná z generace na generaci. Jsou to taková malá umělecká dílka - doslova parfémové skvosty.

Sparta Greek Bakhoor:

  • při vykuřování vydává příjemnou a slavnostní vůni, kde se před vámi v mocném příběhu vůně rozezní exotické akordy bílého jasmínu a gardénie, se šperkou sladké vanilky a svěžího bergamotu na jemném kořeněném pozadí balzamického kadidla a myrhy
  • tajemný a velmi měkký, čistý kouř před vámi otevírá brány starověké řecké Sparty a propůjčuje vám všechnu její bojovnou sílu, moc, odvahu, odhodlání, ale také její čestnost, spravedlnost, svobodu a vlastní vůli. Posílí ve vás všechny lepší stránky osobnosti.
  • ulevuje od bolesti hlavy, křečí, napětí ve svalech a krční páteři
  • osvěžuje a harmonizuje tělo, duši, ducha i mysl
  • odstraňuje stres, nervozitu, vyčerpání, negativní myšlenky a vnáší světlo, štěstí, radost i úspěch do vašeho života
  • skvěle se hodí pro každodenní i slavnostní, ceremoniální, meditační a obřadní vykuřování
  • krásně provoní, očistí a ochrání váš prostor a navodí pocity dokonalé uvolněnosti a blaženosti
  • kadidlové pasty jsou dobarvovány přírodními minerálními barvivy -- micou a každá jednotlivá barva příznivě působí na vaše energetická centra -- čakry.
  • červená barva čistí, posiluje, energetizuje, otevírá a harmonizuje první kořenovou čakru (znamení horoskopu Býk a Kozoroh)
  • účinky: očista a ochrana, síla, odvaha, odhodlání, moc, úspěch, vítězství, vytrvalost, tvořivost, spokojenost, láska, harmonie, statečnost, čestnost, svoboda, nezávislost, sebevědomí, sebejistota, meditace

Návod k použití: odloupněte malý kousíček bakhoor pasty (pasta je měkké a trochu lepivé konzistence - doporučujeme proto použít jednorázové rukavice), pastu vložte buď na mističku (u elektrických kadidelnic), nebo na sítko (u vykuřovacích pícek), nebo na plátek mica u vykuřování na uhlíku. A dále pokračujte, jako u spalování běžného kadidla. Po skončení vykuřování nechte mističku, sítko i plátek mica zcela vychladnout a plochým kuchyňským nožem seškrábněte zbytky spáleného kadidla a jemně otřete vlhkým ubrouskem, hadříkem nebo vatovým tamponem.

Náš tip

Vonné směsi se ideálně hodí ke každodennímiu pozvolnému čištění a provonění vás i vašich prostor.  K dosažení nejlepšího vonného efektu je vykuřujte v elektrických kadidelnicích a vykuřovacích píckách - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Pokud spalujete na uhlíku, pak je dobré používat plátky mica a rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická INKA ČERNÁ
949 Kč
Vykuřovací pícka Flame keramika
633 Kč
Kadidelnice OMAN DHOFAR pro jemné vykuřování
290 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

PLUMÉRIE GREEK BAKHOOR vonná směs kadidel
129 Kč
Směs kadidel BAZILIKA 20g
119 Kč
Směs kadidel ARCHANDĚL GABRIEL 20g
119 Kč
ŽLUTÉ KADIDLO směs kadidel 20g
109 Kč
nahoru