Srdce stojánek na vonné tyčinky z mastku

>
Krásný a dekorativní dárek od srdce srdci! Stojánek ve tvaru srdce můžete použít na vonné tyčinky a jednoho vonného františka. Ve spodní, úložné části, naleznete praktický prostor pro uložení vašich oblíbených vykuřovadel a vonných směsí. Láska, romantika, oslavy, Valentýn.
Rozměry
10 x 10 cm
Materiál
mastek
dostupnostskladem
Cena s DPH 246 Kč
Cena bez DPH 203 Kč

Romantický stojánek, vybroušený z červeného mastku do tradičního symbolu lásky - srdce. Tento krásný stojánek můžete použít pro vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek a jednoho vonného františka. Zároveň vám poslouží, jako rozkošná dekorace pro všechny láskyplné příležitosti a milostné okamžiky ve dvou.

  • ručně broušený stojánek na vonné tyčinky ve tvaru srdce z červeného mastku a bohatě zdobený bílými reliéfy s květinovým vzorem
  • vhodný pro vykuřování 1 ks vonných tyčinek s úzkou bambusovou štěpinou a jednoho vonného františka - ideální pro všechny slavnostní a romantické příležitosti, večery při svíčkách, oslavy Valentýna, výročí svatby, apod. 
  • kámen mastek se od dob starověku s oblibou používá pro výrobu nejrůznějších dekorativních a řemeslných předmětů, soch a jiných uměleckých děl. Mastek je uklidňujícím kamenem, který vám může pomoci najít nový směr, inspiraci a chuť do života
  • posiluje lásku, vztahy, sebevědomí, duchovní uvědomění, laskavost, schopnost vcítění se a soucit
  • na fyzické úrovni mastek harmonizuje játra, žlučník, zažívací orgány, podporuje trávení a posiluje zrak

Alternativní zbožízobraz vše

Ajurvéda vonné tyčinky
108 Kč
nahoru