Luxusní vonná svíčka Čajový dýchánek

>
Vůně, která vás chytne za srdce. Luxusní vonná svíčka opojně lahodné vůně zralých broskví, meruněk, mandarinek a lesních plodů, s výrazně květinovými podtóny pivoněk, růží a smyslného bílého pižma. Skvěle se hodí pro všechny slavnostní a romantické příležitosti. Během krátké chvíle provoní váš interiér něžnou energií lásky a harmonie. Prvotřídní kvalita a dlouhá doba hoření svíčky - až 85 hodin.
Rozměry
11 x 8 cm
Váha
250 gramů
dostupnostskladem
Cena s DPH 529 Kč
Cena bez DPH 437 Kč

Vůně, která vás chytne za srdce! Čajový dýchánek je luxusní vonná svíčka s příjemně opojnou vůní lesních plodů, květin a exotického ovoce. Během krátké chvíle provoní váš interiér něžnou energií lásky a harmonie.

Vonná svíčka je součástí kolekce Welcome Home od světoznámého amerického výrobce luxusních vůní pro domácí použití - firmy Bridgewater Candle. Vonné svíčky této značky se vyznačují dlouhou dobou hoření, vysokou kvalitou zpracování a unikátním designem, díky kterému bude svíčka atraktivním bytovým doplňkem nebo zajímavým dárkem. Dlouhotrvající a intenzivní vůně mistrně zkombinovaných vonných kompozic dokonale provoní každý interiér. Elegantní skleněnou dózu s černým víčkem lze po vyhoření svíčky použít k dalším dekoracím.

Vůně: opojná, sladká, svěží, květinová, smyslná, lahodná - jenž pohladí na duši

Tóny: zralé broskve, meruňky, lesní jahody a mandarinky, s květinovým podtónem rozkvetlých pivoněk a růží, se smyslně pikantním závěrem bílého pižma

Roční období: všechna roční období - zejména pro párty, oslavy, Valentýna a romantické chvíle ve dvou

Doba hoření: 65 - 85 hodin

Svíčky Bridgewater Candle jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a přírodní sóji, která zajišťuje rovnoměrné, dlouhé a čisté hoření. Pro dosažení maximální doby hoření je potřeba knot zastřihávat na délku 3 - 5 mm. Svíčky nechávejte hořet pouze v původním skleněném obalu a jakmile dohoří na délku cca 1 cm ode dna, doporučujeme je již nezapalovat, kvůli možnému prasknutí skla od tepelného žáru.

Firma Bridgewater Candle se zapojila do humanitárního projektu pomoci opuštěným a hladovějícím dětem. S každým zakoupením a zapálením vaší svíčky tak pomáháte i vy.

Alternativní zboží

Vůně do auta CASHMERE KISS
169 Kč
nahoru