Růženín srdce masážní hmatka 3 cm

Dárek od srdce! Krásné a ručně broušené srdíčko z růženínu, je typickým symbolem lásky, krásy a posílení milostných vztahů. Růženínovým srdcem, čistým darem matky přírody, potěšíte všechny své blízké. Je to symbolický dárek lásky a náklonosti k milované bytosti. Darovat růženínové srdce je nejlepší způsob, jak vyjádřit vaši lásku a city milované osobě, ať už se jedná o vašeho životního partnera, rodiče, přátele, nebo jinou blízkou a milovanou bytost. Darujte růženinové srdce ještě dnes! Uděláte tím radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Růženínové srdce je ideálním dárkem na Valentýna, k zasnoubení, na výročí svatby a podobné láskyplné příležitosti.
dostupnostskladem
Cena s DPH 165 Kč
Cena bez DPH 136 Kč

Dárek od srdce!

Okouzlující, ručně broušené srdíčko z růženínu, je typickým symbolem lásky, krásy a posílení milostných vztahů. Růženínovým srdcem, čistým darem matky přírody, potěšíte všechny své blízké.

Růženínový kámen je  symbolický dárek lásky a náklonosti k milované bytosti. Darovat růženínové srdce je nejlepší způsob, jak vyjádřit vaši lásku a city milované osobě, ať už se jedná o vašeho životního partnera, rodiče, přátele, nebo jinou blízkou a milovanou bytost. Darujte růženinové srdce ještě dnes! Uděláte tak radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Růženínové srdce je ideálním dárkem na Valentýna, k zasnoubení, na výročí svatby a podobné láskyplné příležitosti. 

Růženínové srdce můžete věnovat i sami sobě. Probudíte a posílíte tak v sobě tok energie čisté, harmonické a ničím nepodněné lásky.

  • ručně broušená růženinová a masážní hmatka do tvaru srdce - z čistého brazilského růženínu
  • růženín je po staletí uznáván, jako typický kámen čisté a nepodmíněné lásky, který napomáhá posílení a přijetí lásky v její nejčistější podobě, prohlubuje, posiluje a upevňuje stávající vztahy, čistí srdce a otevírá srdeční čakru
  • růženín podporuje vnímání krásy života, soucit, uzdravení a trpělivost
  • dodává a posiluje trpělivost a životní energii čchi
  • léčí emocionální bolest a utrpení, uklidňuje a utěšuje, zejména zraněnou a bolavou duši
  • účinně pomáhá ve chvílích smutku, utrpení a žalu - ulevuje od citové bolesti a pocitů zklamání
  • růženín přitahuje do vašeho života lásku, upevňuje již vzniklé vztahy, vnáší do nich harmonii a důvěru
  • odstraňuje veškerou nahromaděnou negativní energii a nahrazuje jí čistou láskou s milostnými vibracemi
  • růženín vám pomůže přijímout nezbytné a nevyhnutelné změny ve vašem životě
  • růženínové srdce je vhodným dárkem pro všechny zamilované!

Darujte růženínové srdce na Valentýna, k oslavě výročí svatby a seznámí, nebo jen tak každému, komu tímto nádherným symbolem chcete projevit a vyjádřit své city.

Alternativní zboží

Limitovaná vykuřovací směs VALENTÝN ve skle
198 Kč
nahoru