Vonný františek Pačuli balení 10ks

>
Tradiční vánoční vonné františky s výrazně zemitou vůní léčivé exotické pačule budou blahodárně působit na vaši psychiku. Odbourávají stres, napětí, pocity strachu a úzkostí. Vůně pačuli nepůsobí jen na emocionální úrovni, ale i na úrovni fyzické.
dostupnostskladem
Cena s DPH 57 Kč
Cena bez DPH 47 Kč

Pačule vonná je exotická rostlina, pěstovaná v oblastech Indonésie a Jižní Ameriky, z níž se destilací získává éterická silice s názvem pačuli. Pro její typickou, zemitou vůní, která má výrazné léčivé a hojivé účinky na lidskou psychiku, se odpradávna přidává do parfémů a vonných směsí.

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednodušší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete je použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rožhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Pačuli :

  • vůně pačulové silice je velice výrazná a nelze jí přirovnat k žádné jiné vůni. Vyznačuje se silnou, dalo by se říci, až těžkou, zemitou vůní, s kořeněnými a bylinkovými podtóny
  • vyznačuje se výrazně uklidňujícími účinky, odbourává strach, nervozitu, stres, úzkosti a obavy
  • uzemňuje, dezinfikuje a osvěžuje vzduch
  • přitahuje do života lásku, štěstí, hojnost, prosperitu a blahobyt  - posiluje všechna kouzla a rituály s títmo spojené
  • nepůsobí jen na lidskou psychiky, ale léčí i fyzické tělo
  • má protizánětlivé a antibakteriální účinky
  • je oblíbenou vůní při očistných, náboženských a magických rituálech - odpuzuje negativní energie a zlé duchy

Alternativní zboží

JADE pohár krémový
646 Kč
Vonná svíčka PINK ROMANCE skořice a pomeranč
225 Kč
Vánoční vůně do auta TREE TREK
169 Kč
nahoru