Přívěsek pátá čakra Vishuddha s řetízkem

Atraktivní, moderní přívěsek s řetízkem a krysaly Swarovski® pro pátou čakru Svadhisthanu. Posiluje vztahy, sexuální energii, vyjádření pocitů a emocí, tvořivých sil, sebeúctu a plodnost. Probouzí a aktivuje ženskou energii.
Rozměry
řetízek 75 cm
Průměr
40 mm
dostupnostskladem
Cena s DPH 2 842 Kč
Cena bez DPH 2 349 Kč

Atraktivní a moderní design, vynikající kvalita zpracování, cenová dostupnost - to je krédo mezinárodní novozélandské firmy na výrobu šperků Crystalp Jewelery Ltd. Walter Pfeifer založil značku Crystalp v roce 2001, po té, co pracoval 20 let, jako víceprezident marketingu ve firmě Swarovski a dodnes si udržuje s firmou Swarovski úzké a přátelské vztahy. Z tohoto důvodu získává firma Crystalp přístup k nejnovějším designům Swarovski elements. Všechny klenoty jsou vyrobeny ze základních kovů a následně jsou silně pokovovány rhodiem.

Nejnovější kolekce, vytvořená mladými a talentovanými designery šperků, se zaměřila nejen na krásu a estetičnost, ale také na funkčnost nošených šperků. Vznikla tak unikátní čakrová řada elegantních přívěsků, doplněných o postříbřené řetízky. Šperk vám teď bude nejen slušet, ale zároveň vás bude léčit, harmonizovat a posilovat!

Přívěsek pro pátou čakru:

  • vyroben z vysoce kvalitní, legované nerez oceli, pokovován silnou vrstvou rhodia, se zvláštním důrazem proti opotřebení
  • testován jako nealergenní, bez přídavku niklu
  • s originál krystaly Swarovski® a certifikátem kvality - krystaly jsou do šperku ručně zasazovány s 6 měsíční zárukou proti opotřebení při běžném používání
  • pátá krční čakra Vishuddha posiluje a probouzí: kreativitu, sebevyjádření, schopnost komunikace, otevřenost, inspiraci, projevy a sílu vůle, nezávislost, víru, poznání, rozum, logiku, kontakt s vnitřním bytím. Úloha krční čakry spočívá především v odstranění strachů z komunikace a neschopnosti se vyjádřit, nebo se prosadit. Je mostem mezi srdcem a rozumem. Při dobře fungující páté čakře se zbavíte všech pocitů viny, frustrace, uzavřenosti, hněvu a strnulosti.

Sada obsahuje: čakrový přívěsek a nastavitelný řetízek o délce 75 cm

nahoru