Aténa závěsná kadidelnice 15cm

>
Stylová a řemeslně propracovaná závěsná mosazná kadidelnice, vytvořená dle tradičního vzoru z řeckých ortodoxních chrámů. Pro domácí i obřadní vykuřování. S praktickým sítkem pro umístění uhlíku s kadidlem.
Rozměry
15 cm
Průměr
10 cm
dostupnostskladem
Cena s DPH 1 428 Kč
Cena bez DPH 1 180 Kč

Honosné a originálně zdobené závěsné kadidelnice se již od dob starověku užívají ve všech chrámech k posvátnému rituálu vykuřování při náboženských, očistných a ceremoniálních obřadech.

Výhodou závěsných kadidelnic je rychlé a bohaté rozptýlení dýmu z páleného vykuřovadla do okolního prostoru, čímž se dosáhne okamžitého očistného a posvátného efektu. Kadidelnice jde jednoduše a snadno zavěsit do každého prostoru.

  • vyrobena z kvalitní mosazi černé barvy a bohatě zdobená zlatými ornamenty
  • s praktickým, odnímatelným sítkem pro snadné použití a čištění
  • vhodná k vykuřování domácích i komerčních prostor
  • s řetízkem zlaté barvy pro kývání a rozdmýchávání dýmu a háčkem na zavěšení

Náš tip: Pokud budete držet kadidelnici za horní část řetízku, můžete s ní pohodlně přecházet z místnosti do místnosti a jemným pokyvováním tak vykouřit každičký kout od negativních a nežádoucích energií. Lze použít i k čištění aury.

Návod k použití: na dno kadidelnice nasypejte přiměřené množství písku. Poté uchopte do kleští vykuřovací uhlík a zapalte ho. Necte jej celý rozžhavit a položte ho na písek v kadidelnici. Nyní lžičkou položte na uhlík zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs, bylinku či dřevo. Jemným kývavým pohybem s kadidelnicí, docílíte rozptylování hustého dýmu a příjemné intenzivní vůně.

Alternativní zbožízobraz vše

Sandarak 20g
120 Kč
Aloe kapská 20g
72 Kč
VZPOMÍNKY POROZUMĚNÍ A PŘIJETÍ šamanská směs 20g
90 Kč
Aurum Nero 20g
99 Kč
nahoru