Bílá a růžová šalvěj šamanský vykuřovací svazek

>
Bílá a růžová šalvěj v jednom šamanském svazku přináší zároveň očištění i požehnání v jednom. Kombinací obou šalvějí vykuřujte zejména při zvláštních a slavnostních příležitostech k výraznému očištění, požehnání, děkovných a oslavných rituálech.
Váha
80 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 407 Kč
Cena bez DPH 336 Kč

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.

Kombinace bílé a růžové šalvěje v jednom svazku přináší očištění a požehnání zároveň. Bílá šalvěj zastupuje očistnou složku a růžová šalvěj složku slavnostní - žehnací. 

  • bílá šalvěj je nejposvátnější bylinkou domorodých indiálnů - s výraznou, specifickou vůní a velice silnými očistnými a ochrannými účinky, uvolňuje negativní energie a emocionální zátěž
  • růžová šalvěj, se svojí jasnou, krásnou a opojnou vůní pak dodává celé této vykuřovací směsi slavnostní nádech. Hodí se proto pro vykuřování při zvlástnějších příležitostech - pokud chcete do svého života přivést radost, štěstí, lásku a harmonii, vřele vám tento svazek doporučujeme.

Originál vyrobeno v USA. Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energie.

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Alternativní zbožízobraz vše

PERLORODKA velká leštěná vykuřovací mušle
259 Kč
Miska na šamanské svazky terakota černá
583 Kč
Miska na šamanské svazky terakota hnědá
583 Kč
Šalvěj bílá vykuřovadlo 20g
147 Kč
nahoru