Šalvěj a jalovec šamanský vykuřovací svazek

>
Šalvěj a jalovec - kombinace očištění a požehnání v jednom šamanském svazku. Jalovcem se šalvějí vykuřujte pro ochranu, očištění, odstranění negativních energií.
Váha
60 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 407 Kč
Cena bez DPH 336 Kč

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.

Kombinace bílé šalvěje a jalovce v jednom svazku přináší očištění a požehnání zároveň. Bílá šalvěj zastupuje očistnou složku a jalovec složku žehnací.

  • bílá šalvěj je nejposvátnější bylinkou domorodých indiálnů  - s výraznou, specifickou vůní a velice silnými očistnými účinky
  • jalovec, se svou dřevitou a kořeněnou vůní, dodává pak této směsi silnou energii ochrany, posílení, očištění mysli a zvýšení životní energie.

Originál vyrobeno v USA. Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energie.

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Alternativní zbožízobraz vše

Miska na šamanské svazky terakota černá
583 Kč
Miska na šamanské svazky terakota hnědá
583 Kč
Šalvěj bílá vykuřovadlo 20g
147 Kč
Šalvěj bílá vykuřovadlo 20g
147 Kč
BÍLÁ ŠALVÉJ Přírodní vonné tyčinky
98 Kč
nahoru