Pelyněk stepní vykuřovací svazek

>
Pelyněk stepní je tradiční posvátná šamanská bylina se všestranným využitím. Vykuřuje se k očištění, ochraně, uzdravení, zasvěcení, projasnění a meditacím.
Váha
40 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 407 Kč
Cena bez DPH 336 Kč

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.

Pelyněk stepní (Artemisia tridentata):

pelyněk stepní, známý jako "černá šalvěj", je aromatický keř z rodu pelyňkovitých, který se nachází na západě Severní Ameriky a domorodými indiány je tradičně spalován v rituálech věštění a projasnění snů. Ideální bylinka pro meditace a duchovní činnost.

  • při vykuřování vydává příjemnou, teplou, sladce bylinnou, lehce kafrovitou a uklidňující vůni 
  • používejte pro vyčištění atmosféry, prostoru, aury a mysli od negativních energií a nežádoucích myšlenek
  • ochrana osob, míst a předmetů před nežádoucími vlivy, k zahnání zlých duchů a démonů
  • otevírá vědomí, projasňuje sny, napomáhá věštění a divinaci, posiluje a rozvíjí intuici
  • pelyněk je spojován s Měsícem, řeckou bohyní Artemis, čistotou a ženskou energií, napomáhá nám spojit se se svou vnitřní ženou a sladit mužskou a ženskou energii do vzájemné rovnováhy
  • odpuzuje hmyz - náš tip: pravidelně vykuřujte pelyňkem váš šatník před moly a jiným nežádoucím hmyzem
  • šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energi

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Alternativní zbožízobraz vše

Mořský písek k vykuřování 200g
37 Kč
Miska na šamanské svazky terakota černá
583 Kč
Miska na šamanské svazky terakota hnědá
583 Kč
PERLORODKA velká leštěná vykuřovací mušle
259 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek střední
219 Kč
nahoru