Elemi Manila 60ml

175 Kč 144,63 Kč bez DPH
Skladem

Elemi patří stejně jako kadidlo a myrha mezi vzácné vonné pryskyřice. Na rozdíl od kadidla je jeho vůně svěžejší, balzamická a lehce kořeněná. Má výrazné harmonizující účinky, navozuje rychle pocity radosti a štěstí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejkvalitnější Elemi pochází z Manily na Filipínách. Získává se z tropických stromů Canarium luzonicum - Kanárník luzonský, který dorůstá do výšky až tří metrů a stejně jako kadidlo a myrha patří do skupiny stromů rodu Burseraceae.

Pryskyřice Elemi je mírně lepivé, pastovité konzistence a obsahuje až 30 % přirozeného esenciálního oleje. Z tohoto důvodu je poněkud mazlavá, proto jí dodáváme v 30 ml skleněné lahvičce. Při vykuřování vydává Elemi mimořádně příjemnou, balzamickou a nasládle pryskyřičnou vůní, se svěžími tóny citrusových plodů a exotického koření. 

Vykuřování Elemi:

  • výrazná, aromatická vůně s teplými a balzamickými tóny, svěží vůní květin, citrusových plodů a pikantního koření, která výrazně uklidňuje a povzbuzuje smysly
  • používá se při všech stavech emocionální nestability - rychle navozuje pocity radosti, štěstí a harmonie
  • odbourává stres, napětí a úzkosti
  • projasňuje, čistí, energetizuje, stabilizuje a uzemňuje
  • čistí dýchací cesty, omlazuje a ozdravuje pokožku
  • vhodná k meditacím, duchovnímu a osobnímu rozvoji

Elemi je spojeno s planetou Merkur, elementem vzduchu a znameními zvěrokruhu: Blíženci, Váhy a Vodnář.

Náš tip: Elemi se dobře kombinuje do směsí s mastixem, damarou, kopálem, opoponaxem, levandulí a rozmarýnem.

Doporučení: Při manipulaci s Elemi, vzhledem k jeho lepivé konzistenci, používejte vždy lékárenskou špachtličku na krémy nebo starou vyřazenou lžičku, kterou po použití hned opláchněte pod tekoucí vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: