KATEGORIE
košík 0ks, 0 Kč

Aneb, jak si prostřednictvím přírodních vůní zklidníte mysl a zharmonizujete sebe i svůj životní prostor.  

Na přednášce se seznámíte se způsoby a technikou prastarého obřadu vykuřování, poodhalíte hluboká tajemství, ukrývající se ve vonných pryskyřicích i dřevech, léčivých bylinách a esenciálních olejích.  

A protože se blíží léto, které je doslova nabité nejrůznějšími líbivými i exotickými vůněmi, zaměříme se společně na vykuřování a aromaterapii, tentokrát s vůní léta. Doporučíme vám, jak se na nadcházejí teplé léto a vaše dovolené nejlépe připravit — jaké přírodní prostředky použít proti komárům, klíšťatům a jinému dotěrnému hmyzu, jakou přírodní lékárničku si vzít sebou na cesty a jiné dobré a užitečné rady z přírody.  

Osaháte si a očicháte si klasické i méně známé druhy vykuřovadel, kadidel, pryskyřic, vonných směsí, bylin, vzácných dřev a esenciálních olejů. V praxi si vyzkoušíte nejrůznější možnosti a techniky pro očistné, léčivé, harmonizační a parfemační vykuřování.  

Zveme všechny, kteří se zajímají o toto vzrušující téma, na velmi speciální, voňavý seminář, kterým vás osobně provedou oba naši majitelé Tomáš a Lucie Bebrovi, zkušení lektoři umění techniky vykuřování a průvodci světem vůní. Můžete se těšit na praktické ukázky, společné povídání, příjemné posezení a nevšední zážitky v tomto fascinujícím světě.  

Vzhledem k tomu, že léto a čas dovolených se kvapně blíží, uskutečníme tentokrát seminář ve dvou termínech, aby se dostalo na všechny zájemce.

Možné termíny jsou: neděle 16. 6. nebo pondělí 24. 6. 2019 Poplatek za seminář je 250,- Kč včetně skriptů s recepty, nápojů a malého voňavého dárku. Počet míst na obou přednáškách je omezený!  

Chcete se rovnou přihlásit? Tak pište, volejte na: obchod@vykurovadla.cz nebo do zpráv FB, mobil: 604 878 838. Po přihlášení vám zašleme údaje pro zálohovou platbu na účet.  

Tato akce se koná v útulných prostorách voňavého obchůdku FLEUR DE LYS na náměstí Přemysla Otakara II., který najdete ve vstupní hale v Grand hotelu Zvon (naproti vstupu do pivnice).    

Těšíme se na vás a přejeme krásný, voňavý den.

Vykurovadla.cz

VYKUŘOVADLA.CZ

je internetový obchod a velkoobchod zaměřený na přírodní pryskyřice, byliny a dřeva k vykuřování, vykuřovací směsi, vonné tyčinky, aromaterapii a vše potřebné k vykuřování.

Provoňte svůj domov.

KONTAKTY

Telefon: +420 603 149 699 (po-pá od 10:30 hod. do 16:00 hod.)

Email: obchod@vykurovadla.cz (nonstop)

facebook

všechna práva vyhrazena © 2014
www.vykurovadla.cz

design by dwgd.cz
powered by Alff

Nahoru